eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
PANCERNIK | Transport Kruszyw - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: PANCERNIK | Transport Kruszyw (/thread-52704.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - Johny Trucker - 08/03/2021 09:36 AM

Wszystko na najwyższym poziomie! Jedynie to zmieniłbym format zdjęć na regulaminowy Tongue


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - MateoTST - 08/03/2021 10:04 AM

Fajnie się to wszystko prezentuje, w końcu coś nowego ''na rynku'' Big Grin


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - Brayoo - 11/03/2021 12:09 PM

Fajnie, że można ujrzeć coś innego od klasycznych zestawów. Czekam na więcej Smile


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - david_v8 - 12/03/2021 08:09 PM

Wygląda fajnie, ale taką 3ośką to nie wiem czy na leasing wyrobisz. Biggrin Chętnie zobaczę podobnego, ale zestawik.


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - Aras. - 14/03/2021 10:34 PM

Ciekawie to wygląda. Fred, dawaj tego więcej :E


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - Paweł - 15/03/2021 03:09 PM

Zestaw to jest przepotężny! :O Miazga! Smile


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - Redek - 17/03/2021 10:53 PM

Ja bym chciał zobaczyć kiprowanko i przyczepkę do tego ustrojstwa. :E


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - seba0506 :) - 18/03/2021 12:08 PM

Świetnie to wygląda, wyśmienita fotorelacja 10/10
Szerokości Wink


RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - Dżordż - 19/03/2021 06:37 PM

Ładunek: Tłuczeń do podbudowy drogi
Punkt odbioru: Siercz
Cel: Komorniki

Dzisiejsza trasa trochę dłuższa. Podpisaliśmy kontrakt z firmą PBDI S.A. Celem kontraktu jest dowóz tłucznia do podbudowy dróg w okolicach miejscowości Komorniki. Firma zazwyczaj pracuje do późnych godzin wieczornych, tak więc wyjechałem z Siercza o godzinie około 17. Zabrałem tłuczeń ze wskazanego miejsca i wyruszyłem w trasę. Po około pół godzinie trzeba było skoczyć w krzaki, bo napierało na pęcherz, stąd fota zza drzewka Big Grin Przez większość trasy była autostrada, więc nie było za bardzo co fotografować Smile po przyjeździe na miejsce, wysypane we wskazanym miejscu, tak aby chłopy mogli od rana działać z tematem, ja oczywiście piękne ujęcie z aparatu i do spania :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: PANCERNIK | Transport Kruszyw - Redek - 19/03/2021 07:27 PM

No i od razu konkret.