eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z miastami - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Problem z miastami (/thread-52720.html)



Problem z miastami - pachankz2 - 15/02/2021 08:32 AM

Witam mam zainstalowany nowy pro mods , Poland rebuilding roextended free też nowy i nowy rus map . Wszystko ok ale jak daje podgląd mapy to nie mam miast takich jak Chełm lub Zamość a normalnie da się przez nie przejechać poprostu tak jakby nazwy zniknęły wie ktoś o co chodzi ?
Z góry dziękuję ?


RE: Problem z miastami - adamets2 - 15/02/2021 02:59 PM

Mam podobny problem. Z tym, że mi zniknęła tylko nazwa Bielsko-Biała. Problem występuje na mapie combo w której jest prawie wszystko z modem promzona i ROS i patchem od Wombata usuwającym część map. Z kolei tam gdzie nie ma ROS, a jest Syberia, nazwa Bielsko wyświetla się prawidłowo. Dodam, że w obu profilach mam Polskę Płd więc to nie ten mod stwarza problemy.

Masz tutaj też ROS i patcha od Wombata ? Chełm i Zamość mam ok. Ale chyba jest coś na rzeczy z tymi znikającymi nazwami miast bo zauważyłem, że parę osób ma z tym problemy. Ale to, myślę, nie jest wina ani PR ani PM tylko innych modów.


RE: Problem z miastami - pachankz2 - 16/02/2021 08:33 AM

Poradziłem sobie z tym a zacznijmy od początku :

w folderze mod mam tylko mapy tj :
PRO MODS 2.51
ROEXTENDED FREE 2.5
RUS MAP 2.3.1.
POLAND REBUILDING 2.4.4

bez zadnych modów na ciezarowki bo zalozylem sobie ze narazie bede testowal na samej mapie i wlasnie zauwazylem ze brakuje mi miast np Chełm Zamosc czy też Bielsko-biala
ale problem znikł jak podstawilem inny łącznik tych 4 map
Takze najprawdopodobniej masz zly łącznik


RE: Problem z miastami - adamets2 - 16/02/2021 08:55 PM

A jaki łącznik dałeś ? Ja mam łącznik od płatnego ROEXa - PR/PM/Rusmap/ROEX - ten full connection.


RE: Problem z miastami - pachankz2 - 16/02/2021 09:40 PM

Taki sam jak twój tylko ja mam roex darmową wersję.
I wszystko hula Smile


RE: Problem z miastami - adamets2 - 17/02/2021 01:38 PM

Sorry za zamieszanie. Pisałeś o ROEX a ja nie wiem dlaczego myślałem o ROS. Oczywiście jak masz tylko te mody to sprawa jest prosta. Ja mam prawie 100 modów i z ROS czyli Open Russian Space ginie mi ta nazwa Bielsko. Przy tych modach co masz + wiele innych i Syberia (ale bez ROS) nazwy miast w PR też są właściwe.