eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kowalczyk Transport i Spedycja - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Kowalczyk Transport i Spedycja (/thread-52731.html)



Kowalczyk Transport i Spedycja - joker235 - 20/02/2021 05:47 PM

Firma Kowalczyk Transport i Spedycja jest firmą założona 29.04.2019 roku z licencją prawdziwej firmy. Posiadamy realne zestawy z racji współpracy z istniejącą firmą Transport i Spedycja Ireneusz Kowalczyk.

Naszym motto jest „Zawsze pewnie i na czas!”
Zapewniamy dowóz różnorodnych towarów przez solidnych kierowców, doświadczonych spedytorów i nowoczesne ciągniki siodłowe.


Oferujemy ciągniki siodłowe oraz oplandekowane naczepy o ładowności do 24 ton i przestrzeni ładunkowej do 103m³ wyposażone w najnowszej klasy GPS. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze przewozów różnego rodzaju towarów na terenie zachodniej Europy: Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Luxemburga, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Zestawy na jakich pracujemy to głównie ciągniki marki Man oraz Daf z normą spalin Euro 6. Znajdą się również rodzynki w postaci ciągników Man TGX Euro 5. Poniżej przedstawiam zdjęcie realistycznej firmy oraz nasze zestawy Smile

Aktualnie poszukujemy nowych kierowców do naszej firmy. W przyszłości planujemy zbudować bazę, która tak jak realna siedziba firmy będzie się mieściła w Wałczu Smile. Jeżeli chciałbyś dołączyć w nasze szeregi zapraszam na nasz fanpage na facebooku w celu kontaktu Smile

https://www.facebook.com/KowalczykEts2

Prawdziwe zestawy
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem w nasze szeregi serdecznie zapraszamyWykrzyknik



RE: Kowalczyk Transport i Spedycja - Snowyy - 20/02/2021 06:05 PM

Serdecznie polecam, mega miła atmosfera, bardzo pomocni ludzie. Najlepsza VSka w jakiej byłem do tej pory i planuję tutaj zostać jak najdłużej.


RE: Kowalczyk Transport i Spedycja - Szosa - 20/02/2021 10:12 PM

Te paski chyba ciut za wąskie względem realnych?


RE: Kowalczyk Transport i Spedycja - BaToNxpompa - 21/02/2021 12:13 PM

Poprawił bym tą fotorelację aby fotki były wyśrodkowane Wink Ale tak to mega się prezentuje.


RE: Kowalczyk Transport i Spedycja - joker235 - 21/02/2021 05:38 PM

(21/02/2021 12:13 PM)BaToNxpompa napisał(a):  Poprawił bym tą fotorelację aby fotki były wyśrodkowane Wink Ale tak to mega się prezentuje.

Próbowałem ale coś mi nie chce tego złapać.


RE: Kowalczyk Transport i Spedycja - BaToNxpompa - 22/02/2021 02:18 PM

(21/02/2021 05:38 PM)joker235 napisał(a):  
(21/02/2021 12:13 PM)BaToNxpompa napisał(a):  Poprawił bym tą fotorelację aby fotki były wyśrodkowane Wink Ale tak to mega się prezentuje.

Próbowałem ale coś mi nie chce tego złapać.

To spróbuj zaznaczyć cały tekst i wyśrodkować Wink Pamiętaj o usunięciu wcześniejszych
[align=center]


RE: Kowalczyk Transport i Spedycja - joker235 - 22/02/2021 09:26 PM

(22/02/2021 02:18 PM)BaToNxpompa napisał(a):  
(21/02/2021 05:38 PM)joker235 napisał(a):  
(21/02/2021 12:13 PM)BaToNxpompa napisał(a):  Poprawił bym tą fotorelację aby fotki były wyśrodkowane Wink Ale tak to mega się prezentuje.

Próbowałem ale coś mi nie chce tego złapać.

To spróbuj zaznaczyć cały tekst i wyśrodkować Wink Pamiętaj o usunięciu wcześniejszych
[align=center]

Faktycznie się udało. Coś wcześniej nie chciało mi załapać Dziękuje Ci bardzo Tongue


RE: Kowalczyk Transport i Spedycja - Snowyy - 03/03/2021 11:43 PM

No to wrzucę jako pierwszy fotorelację z trasy Big Grin
Magdeburg > Aalborg > Växjö > Wexford
Poza jednym większym objazdem jazda bardzo bezstresowa, czasu było wystarczająco w opór. MAN też cudowny, żadnych problemów nie robi no i spalanie na poziomie 28-30l / 100km nie jest trudne do wykonania Big Grin

Image

Image

Bardzo ładny zachód słońca na północy niemiec.
Image

Szybka pauza na napojenie lwa.
Image

No i na koniec wjazd w Calais na pociąg.
Image

Szerokości mobilki w trasach!