eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pedały w Logitech g920 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Pedały w Logitech g920 (/thread-52789.html)



Pedały w Logitech g920 - mateusz990 - 11/03/2021 09:16 PM

Witam, ostatnio kupiłem używaną kierownicę wraz z pedałami Logitech g920. Zainstalowałem program Logitech Gaming Sofware, oczywiście aktualną wersję. Wchodzę w ETS 2 i pedał gazu cały czas jest wciśnięty. Próbowałem zmieniać ustawienia: wyśrodkowane, odwrócone, itd. Jak wciskałem poszczególne pedały do było w porządku wszystko, a pedałem gazu coś jest nie tak. Kierownica jest dobrze wykrywana przez system, a aplikacji też , kalibruje się poprawnie. Wie może ktoś jaki jest problem?


RE: Pedały w Logitech g920 - david_v8 - 12/03/2021 01:24 PM

Pokombinuj z osiami. Jeśli robisz wszystko wedle poradników w internecie to myślę, że powinieneś oddać kierownicę na gwarancję jeżeli jeszcze jest. Tylko w etsie tak Ci się dzieje czy w innych grach też?


RE: Pedały w Logitech g920 - mateusz990 - 12/03/2021 01:54 PM

W innych grach jeszcze nie testowałem,

jak stworzyłem nowy profil to wszystko jest w porządku
w watch dogs 2 nie można grać, bo gra jej nie wykrywa
w grze bus simulator 18 niektóre przyciske same się dopisują, jak ich dopisuje w ustawieniach to potem w grze jest co innego, tylko z niektórymi tak jest oraz jeszcze kierownica jak się ją obóci w lewą lub w prawo to najpierw ładnie idzie a potem spowalnia i jak dojdę do końca koła autobusu idą na środek
w aplikacji G-HUB kierownica raz jest wykrywana, a raz nie jest
w aplikacji Logitech Game Sofware, kierownica nie jest w ogóle wykrywana
dodam tak na koniec że zasilacz się nie grzeje w cale- jest zimny jak z lodówki

Macie jakieś pomysły co jest przyczyną?

Zrobię jeszcze testy na lapopie i na X-box one , może tak będzie choć bez problemów