eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fikcyjne Świętokrzyskie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Fikcyjne Świętokrzyskie (/thread-52811.html)

Strony: 1 2 3


Fikcyjne Świętokrzyskie - KapitanJanekYT - 21/03/2021 03:52 PM

JUŻ JEST

Pierwsza Wersja 1.0.0 Otwartej Bety Jest do Pobrania na Discordzie Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Cześć Wszystkim
Od paru tygodni dłubię w Map Edytorze Projekt pt. "Fikcyjne Świętokrzyskie" i tutaj parę wyjaśnień Mapa Nie będzie nakładką na projekt Matameta . mapa nie będzie odwzorowywać siatki dróg jaką można spotkać w woj. Świętokrzyskim ale Niektóre miejsca/miasta będą inspirowane Świętokrzyskim krajobrazem, Nie korzystam z modeli z map PM , PR , FP na ten moment wyciskam to co najlepsze z tego co Mapowe DLC nam daje na mapie powoli pojawiają się przeze mnie teksturowane Znaki Drogowe i Reklamy ale jest to na razie początek góry lodowej dobra koniec wyjaśnień teraz co mapa wam oferuje/będzie oferować
-> Krajobraz inspirowany tym z woj. Świętokrzyskiego
-> Ukryte Drogi / Skróty
-> Spedycje często położone w trudnodostępnym terenie
-> Mnogość Smaczków
-> Nazwy Miast inspirowane charakterystycznymi punktami woj. Świętokrzyskiego np. Kadzielnia
-> Sukcesywnie deflautowe firmy zamieniane tymi realnymi Polskimi
Miejcie też proszę na uwadze że mapa jest tworzona przez jedną osobę więc postęp jest wolniejszy niż przy kilkuosobowych projektach

Poniżej kilka screenów Big Grin
Image
Image
ImageImage
Image
Mapa jest w fazie zamkniętej bety i codziennie poprawiam zgłaszane błędy
Zapraszam do konstruktywnej krytyki i miłego dnia wszystkim
Kapitan Janek


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - BaKing - 21/03/2021 07:24 PM

Fajnie fajnie ale moim zdaniem mało polskich klimatów czuć lecz po kilku screenów na ten moment nie stwierdzę. Czekam na więcej screenów z mapy oraz życze powodzenia w bardzo autorskim projekcie Big Grin Będe obserwować projekt :E


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - .:KoxTrucker:. - 22/03/2021 06:47 AM

Jak dla mnie popełniłeś jeden kardynalny błąd w budowie mapy. A mianowicie używaj traw albo bałtyckich, albo co najmniej francuskich. Bo te bazowe wyglądają obskórnie. Z góry dziękuję.


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - KapitanJanekYT - 22/03/2021 08:40 AM

(22/03/2021 06:47 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Jak dla mnie popełniłeś jeden kardynalny błąd w budowie mapy. A mianowicie używaj traw albo bałtyckich, albo co najmniej francuskich. Bo te bazowe wyglądają obskórnie. Z góry dziękuję.
Z góry dzięki za uwagę tak pomyślałem i rzeczywiście nie jest ona górnolotna posłusznie pochylam głowę i poprawiam błąd.


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - KapitanJanekYT - 22/03/2021 05:50 PM

Kolejne Tereny Ukończone
Dzisiaj na mapie pojawiła się kolejna miejscowość jaką będziecie mijać w trakcie przewozu ładunków a także poprawiłem błędy m.in
- Dodane Brakujące Oznakowanie Dróg
- Połatane Prześwity
- Kilka mniejszych kosmetycznych Zmian
Na większości mapy zmieniłem trawę Dzięki .:KoxTrucker:. za zwróconą na to uwagę


Image
Image
Image

Mapa Trafiła do Beta Testerów Big Grin Oczekujcie następnych aktualizacji
Kapitan Janek


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - MATAMET - 22/03/2021 08:33 PM

Ładne prace, dobrze Ci idzie Smile


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - PiekarniKk - 22/03/2021 09:45 PM

Ładnie, ładnie - czekam na więcej Tongue


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - Michal_Z_gno - 23/03/2021 12:11 AM

Na pierwszej fotce znak (strzałka przed rondem) do wymiany na Polski plus mogłaby tam być wysepka i jakaś linia podwójna ciągła oraz słupki hektometrowe można by dać dalej od drogi (na chodnik) a tak to praca wygląda bardzo przyjemnie.


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - BaKing - 23/03/2021 07:21 AM

Fajnie to wygląda


RE: Fikcyjne Świętokrzyskie - Moose - 23/03/2021 01:10 PM

Wygląda obiecującoTongue