eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC mapa, a save gry, gra od zera? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: DLC mapa, a save gry, gra od zera? (/thread-52829.html)



DLC mapa, a save gry, gra od zera? - osiolek - 27/03/2021 11:57 PM

Witam,
Pewnie nie jeden raz już tłumaczyliście jak to zrobić. No ale nick na forum zobowiązuje Big Grin
Czy przy zakupie nowego DLC mapy będę jak zwykle musiał zacząć grę (karierę) od nowa.
Przy aktualizacjach nie ma tego problemu więc stąd moje pytanie.

Dzięki za odpowiedzi.

Tylko mnie nie usmażcie Patykiem_1


RE: DLC mapa, a save gry, gra od zera? - PiekarniKk - 28/03/2021 03:33 AM

Trochę głupie pytanie ale okej - nie musisz zaczynać od nowa, przy aktualizacjach nie ma tego problemu Big Grin


RE: DLC mapa, a save gry, gra od zera? - superpiotr4 - 28/03/2021 10:35 AM

(28/03/2021 03:33 AM)PiekarniKk napisał(a):  Trochę głupie pytanie ale okej - nie musisz zaczynać od nowa, przy aktualizacjach nie ma tego problemu Big Grin

Popieram przedmówce. Jak kupisz DLC i gra ci wgra go, do wówczas nastąpi aktualizacja. Jednak przed zainstalowaniem DLC lepiej dokończyć zlecenie, gdyż gra przenosi cię do garażu najbliższego, aby nie nastąpiły żadne błędy w grze!


RE: DLC mapa, a save gry, gra od zera? - osiolek - 30/03/2021 05:11 PM

Okey, dzięki Panowie za odpowiedz. To czekam na DLC Iberia. Zobaczymy jak to zadziała.


RE: DLC mapa, a save gry, gra od zera? - superpiotr4 - 30/03/2021 09:41 PM

Nie ma sprawy.


RE: DLC mapa, a save gry, gra od zera? - Morwanek - 22/08/2021 12:58 AM

Nie będziesz musiał zaczynać od nowa swojej "przygody", po prostu zostanie dodane DLC na twoje konto i będzie ci przynosić odpowiednie benefity, np. DLC Heavy Cargo daje tobie możliwość transportu ciężkich ładunków, a DLC "Going East" daje tobie możliwość dłuższej podróży np. po Polsce. Mam nadzieję, że pomogłem ;D.