eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
światła 1.40 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: światła 1.40 (/thread-52834.html)

Strony: 1 2


światła 1.40 - maksunbl - 30/03/2021 09:27 PM

Siema mam problem ze światłami a dokładnie hella te na grilla. i zwracam się
do was z prośbą o pomoc bo siedzę od dwóch dni nad tym i nie mogę rozkmininić
z góry dzięki za podpowiedzi Smile
a tu fotka z popsutym światłem dodam że w dzień jest dobrze
Image


RE: światła 1.40 - superpiotr4 - 30/03/2021 09:47 PM

(30/03/2021 09:27 PM)maksunbl napisał(a):  Siema mam problem ze światłami a dokładnie hella te na grilla. i zwracam się
do was z prośbą o pomoc bo siedzę od dwóch dni nad tym i nie mogę rozkmininić
z góry dzięki za podpowiedzi Smile
a tu fotka z popsutym światłem dodam że w dzień jest dobrze
Image

Ten problem był już poruszony. Ale jeżeli chcesz, odpowiem tutaj. Sprawdź po pierwsze, czy nie masz żadnego aktywnego modu na flary, po aktualizacji wersji 1.40 wprowadzono nowe oświetlenie, które może powodować taką powłokę światła po włączeniu. Spróbuj wyłączyć i daj znać.


RE: światła 1.40 - grisza1983 - 08/04/2021 07:25 PM

A może ktoś wie czemu u mnie (1.40) nie ma w ogóle świateł? Szlag mnie już trafia. Lampy świecą normalnie itp ale nie dają żadnego światła :/


RE: światła 1.40 - topiq - 08/04/2021 08:23 PM

Mnie się też szklana kula spaliła. A kawa z ekspresu to z fusów nie wywróżę. Może jakiś gamelog? Mody jakieś masz? Może są pod 1.39?


RE: światła 1.40 - Maciek11 - 08/04/2021 11:17 PM

Jeżeli macie coś dodane w autach z 1.39 i wrzucicie to na 1.40 to oczywiste, że nie będzie świateł. W nowym są zmienione całkowicie światła Smile


RE: światła 1.40 - superpiotr4 - 09/04/2021 07:05 AM

Ja też mu to piszę.


RE: światła 1.40 - grisza1983 - 09/04/2021 08:42 AM

(09/04/2021 07:05 AM)superpiotr4 napisał(a):  Ja też mu to piszę.

A ja piszę że nie mam żadnych modów Big Grin


RE: światła 1.40 - topiq - 09/04/2021 09:30 AM

No to może masz pirata, skoro się tak wzbraniasz wkleić link z gamelogiem? Z jakich informacji mamy Ci pomóc? Z podań i legend ludowych? Mam profil od początku kiedy zakupiłem ETS2 w 2014 roku i cały czas tam zmieniam mody, wgrywam nowe PM, PR i RusMap, mody na traffic i inne od Jazzycata. Zero problemów, tylko pilnuję żeby były aktualne pod daną wersję gry. Jak masz grę na steam, sprawdź spójność plików. Jak to nie pomoże, przeinstaluj. Jak i to nie pomoże, to bez gameloga, konfigu sprzętu jaki masz nikt Ci nie pomoże. Pozmieniały się opcje graficzne, przejrzyj sobie ustawienia grafiki. Problem jest z jedną konkretną ciężarówką czy też innymi? Ciężko tak opisać normalnie problem i co do tej pory zrobiłeś, by problem naprawić?


RE: światła 1.40 - superpiotr4 - 09/04/2021 10:14 AM

(09/04/2021 09:30 AM)topiq napisał(a):  No to może masz pirata, skoro się tak wzbraniasz wkleić link z gamelogiem? Z jakich informacji mamy Ci pomóc? Z podań i legend ludowych? Mam profil od początku kiedy zakupiłem ETS2 w 2014 roku i cały czas tam zmieniam mody, wgrywam nowe PM, PR i RusMap, mody na traffic i inne od Jazzycata. Zero problemów, tylko pilnuję żeby były aktualne pod daną wersję gry. Jak masz grę na steam, sprawdź spójność plików. Jak to nie pomoże, przeinstaluj. Jak i to nie pomoże, to bez gameloga, konfigu sprzętu jaki masz nikt Ci nie pomoże. Pozmieniały się opcje graficzne, przejrzyj sobie ustawienia grafiki. Problem jest z jedną konkretną ciężarówką czy też innymi? Ciężko tak opisać normalnie problem i co do tej pory zrobiłeś, by problem naprawić?

Zgadza się, nie da się nic ustalić bez game.loga. Game.log zawsze znajdziesz:
Ten Komputer----> Dokumenty-----> Euro Truck Simulator2 Musimy wiedzieć, na czym stoimy i jeżeli posiadasz pirata, to sorry, musisz znaleźć inne forum, gdyż tutaj nie pomagamy osobom, którzy nie mają legalnej wersji gry np: zakupionej na Steam Wykrzyknik


RE: światła 1.40 - Deczor - 09/04/2021 01:34 PM

(08/04/2021 07:25 PM)grisza1983 napisał(a):  A może ktoś wie czemu u mnie (1.40) nie ma w ogóle świateł? Szlag mnie już trafia. Lampy świecą normalnie itp ale nie dają żadnego światła :/

Jeżeli tylko w dzień nie zostawiają żadnej poświaty to chyba wszyscy tak mamy, SCS chyba nie może sobie poradzić z tym problemem lub udaje że go nie ma, może moderzy coś ogarną bo szczególnie o zmroku wygląda to głupio i nienaturalnie, w nocy za pośrednictwem magii światła wracają do życia, raczej nic z tym nie poradzisz a jeżeli komuś się udało to niech nas oświeci. :E