eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Skoteks - Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Skoteks - Transport (/thread-52876.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Skoteks - Transport - Redek - 19/04/2021 10:32 AM

Dobra relacja, zdjęcia również robią robotę.


RE: Skoteks - Transport - Maciek11 - 10/05/2021 07:51 PM

Witajcie, przyszedł czas aby przedstawić wam nowy zestaw w flocie. Mianowicie jest nim Mercedes Benz MP5 o mocy 517KM. Bogato doposażona wersja, ledowe tylne światła, przód ksenon i do tego najwyższa kabina z dwoma łóżkami. Będzie on spięty wraz z Schmitzem s.cs mega w kolorystyce jak poprzednia. Chyba nie muszę sie więcej rozpisywać.


Tym zestawem będę się poruszał ja głównie w kierunkach Skandynawskich, Czechy i Słowacja, może czasami trafi się jechać na Ukrainę, ale to tylko dla wyjątku. Na scanie zasiadł nowy kierowca i w niedługim czasie możecie wyczekiwać na relację z jego strony. Trzymajcie się, szerokości!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Image

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Image



RE: Skoteks - Transport - BorUwa - 10/05/2021 07:57 PM

Fajna gwiazda Cool


RE: Skoteks - Transport - Tedy - 10/05/2021 07:59 PM

Gwiazdka zdecydowanie na plus i czekam na więcej fotek z trasSmile


RE: Skoteks - Transport - PiekarniKk - 10/05/2021 08:02 PM

fajne 10/10


RE: Skoteks - Transport - Ziom - 10/05/2021 08:02 PM

Nawet niezła gwiazdeczka i również czekam na dłuższą relację Smile


RE: Skoteks - Transport - seba0506 :) - 10/05/2021 08:08 PM

Spoko maszyna 10/10
Szerokości Wink


RE: Skoteks - Transport - maciek122267 - 10/05/2021 10:51 PM

Siemanko. Jak czytaliście u Maćka na relacji zasiadłem na Scanie w jego firmie jeżdże nią od prawie 3 tygodni robota bardzo mi sprzyja kierunki też są fajne, ale przejde do rzeczy. Wczoraj o godzinie 9:50 wyjechałem z załadunku w Białymstoku na naczepie 25t więc scania miała co robić. Mój pierwszy cel to Granica na której przeszedłem odprawę celną i mogłem ruszyć w dalszą podróż.
Image
Wieczorem jadąc w stronę promu był piękny zachód słońca więc strzeliłem fotkę w głośnikach grała muzyczka i kilometry do promu zleciały mi bardzo szybko
Image
Po zjeździe z promu pojechałem do firmy oddalonej o 400km, krótko po godzinie 12 ujrzałęm firme w której miałem rozładunek. Gdy się zameldowałem poprosili mnie stanąć obok budynku firmy i tak też uczyniłem Image
Po 30 minutach poproszono mnie o podjazd pod rampe, więc otworzyłem drzwi z tyłu i wycofałem pod rampe i Magazynier mógł wykonać swoją robotę. To tyle na tą relacje szłyszymy się w kolejnych. Sorki że tak słabo ale robię to pierwszy raz z następnymi będzie już lepiej Smile


RE: Skoteks - Transport - uszatohombre - 11/05/2021 07:12 AM

Totalnie to nie wygląda. 1zmlr7


RE: Skoteks - Transport - maciek122267 - 11/05/2021 07:23 AM

Wiem 1 raz robiłem przy kolejnych będzie lepiej