eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC mapowe a powrót - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: DLC mapowe a powrót (/thread-52878.html)



DLC mapowe a powrót - jakub0906 - 08/04/2021 06:12 PM

Witam,
Szybkie pytanko mam. Czy po zakupie Dlc mapowego Iberia powrót do poprzedniej wersji gry nie będzie miał znaczącego wpływu na profil i będzie można kontynuować grę na tym profilu bez problemów, a Iberia będzie po prostu nie widoczna?


RE: DLC mapowe a powrót - superpiotr4 - 09/04/2021 07:10 AM

(08/04/2021 06:12 PM)jakub0906 napisał(a):  Witam,
Szybkie pytanko mam. Czy po zakupie Dlc mapowego Iberia powrót do poprzedniej wersji gry nie będzie miał znaczącego wpływu na profil i będzie można kontynuować grę na tym profilu bez problemów, a Iberia będzie po prostu nie widoczna?

Iberię musiałbyś wyłączyć w ustawieniach Steama, ale save się nadaję tylko na wersję 1.40. Jest tak, dlatego, że w 1.40 wprowadzano nowe oświetlenie, było wiele zmian. Radziłbym zostać na 1.40, bo Iberia co prawdzie po wyłączeniu zniknie, ale problemy z cofnięciem nie. Jeżeli jednak założyć nowego save, to wtedy tak możesz zrobić.


RE: DLC mapowe a powrót - jakub0906 - 09/04/2021 09:44 AM

Dzięki wielkie za odpowiedź. Na wszelki wypadek gdybym musiał powrócić na 1.39 zrobiłem kopie profilu razem z save-ami przed przejściem na 1.40 i zakupem Iberii. Temat można zamknąć.


RE: DLC mapowe a powrót - jay_8421 - 10/04/2021 08:31 PM

Ja kupiłem Iberię na steam (za pomocą telefonu)
Po uruchomieniu komputera steam sam mi zaczął instalować to DLC. Jako, że jestem jeszcze na 1.39 to gra po jej uruchomieniu poinformowała mnie, że nowa treść jest nie kompatybilna z obecną wersją i dała mi wybór. Kontynuuj albo wyjdź. Oczywiście kontynuowałem i gra działa jak działała dotychczas.