eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Daniels Random Events 1.4.2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Modyfikacje do ETS 2 (/forum-124.html)
+----- Dział: Inne modyfikacje (/forum-420.html)
+----- Wątek: [ETS2] Daniels Random Events 1.4.2 (/thread-52888.html)



Daniels Random Events 1.4.2 - Bozo - 11/04/2021 07:23 PM

Image



Cytat:Ten mod dodaje ponad 80 nowych losowych wydarzeń, które pojawią się na drogach w ETS2.
Wiele z nich ma kilka różnych odmian (co daje łączną liczbę możliwych zdarzeń do ponad 200).
Wszystkie wydarzenia mają różne poziomy rzadkości, więc niektóre są bardziej powszechne niż inne.
Poprawiłem również pachołki drogowe, aby dodać do nich paski odblaskowe, aby były łatwiejsze do zobaczenia w nocy.
Poprawiłem także flary migających świateł na pachołkach i barierkach drogowych, aby były większe i łatwiejsze do zobaczenia w nocy.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Cytat:Uwagi:
- Wydarzenia „miejskie” będą odbywać się tylko na obszarach miejskich.
- Niektóre z nich to zmodyfikowane wersje oryginalnie stworzonych przez SCS, które poprawiłem, aby je ulepszyć.
- Inne to zupełnie nowe, które sam stworzyłem.
- Wszystkie moje wydarzenia mają różne poziomy rzadkości w zależności od wydarzenia, więc niektóre wydarzenia będziesz widzieć częściej niż inne.
- Poprawiłem również losowe zdarzenia związane z robotami drogowymi na autostradach, aby poprawić ułożenie pachołka.


Info:
Autor: danbywinby
Wersja gry: 1.40



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



RE: Daniels Random Events 1.4.2 - Bozo - 09/05/2021 08:30 AM

Aktualizacja do najnowszej wersji w post #1.

Cytat:- Zmniejszona szansa na pojawienie się zdarzeń wypadkowych z rozbitymi pojazdami skierowanymi w niewłaściwą stronę.
- Nieznacznie zmniejszona szansa na pojawienie się zdarzeń wypadkowych.
- Usunięto "wąskie'' zdarzenia wypadkowe w mieście (może to być tylko tymczasowe, chcę sprawdzić, czy zwiększy to częstotliwość pojawiania się wydarzeń związanych z robotami drogowymi w mieście i kanałami).
- Sprawiono, że "wąskie'' zdarzenia wypadkowe nie mogą już pojawiać się na drogach o dwóch pasach ruchu.
- Usunięto ograniczenie "urban_area ' w przypadku wypadków na jednym pasie w "mieście'' (zdarzenia te będą się teraz pojawiać tylko na drogach dwupasmowych, jeśli rozmiar pobocza jest mniejszy niż 1,5 m co powinno zapobiec pojawianiu się ich na głównych drogach / autostradach).