eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zjednoczone Wyspy Królewskie od Bakinga - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Zjednoczone Wyspy Królewskie od Bakinga (/thread-52893.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Zjednoczone Wyspy Królewskie od Bakinga - BaKing - 14/04/2021 01:55 PM

Image
Witam, po kilku dniach pracy chciałbym ukazać co robie w map edytorze. Wcześniej budowałem dla siebie i się uczyłem nowych (dla mnie oczywiście) rzeczy w ME. Można powiedzieć że "budowałem na żarty". Mapa będzie nakładką na Fikcyjną Polskę. Będzie obejmować Małopolskę i Słowację, będe się skupiać na terenach górskich, ładnych krajobrazach. Zamierzam by mapa była do bardziej zwiedzania, podziwiania krajobrazu górskiego niż tylko robienia zleceń, dużo dróg ukrytych np. skróty, drogi do "zwiedzania". Co tydzień zamierzam wstawiać "Raport Tygodniowy" w którym będe podawać informacje oraz fotki.

Na początku zaczełem od Krakowa i S7.

(Sorry za jakość fotek ale nie każdy ma bardzo dobrego kompa)
FOTOGRAFIE ZOSTAŁY USUNIĘTE PONIEWAŻ SĄ NIEAKTUALNE. Nowe Fotki z S7 są na 7 stronie



Nowy Projekt: ZWK strona 22



RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - KapitanJanekYT - 14/04/2021 06:46 PM

Podoba Mi Się Logo Projetku Haha Tongue , powodzenia w rozwoju mapy


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - Michal_Z_gno - 15/04/2021 12:08 AM

Na pierwszej fotce drogi się trochę nie zgrały ale tak to projekt zapowiada się ciekawie więc powodzenia w dalszych pracach.


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - .:KoxTrucker:. - 15/04/2021 04:48 AM

Oby ci psycha nie siadła przy robieniu tej mapki.
Bo wielu jest takich że jak im to schodzi za długo to mówią "wali mnie to" etc.


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - BaKing - 15/04/2021 05:40 AM

(15/04/2021 04:48 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Oby ci psycha nie siadła przy robieniu tej mapki.
Bo wielu jest takich że jak im to schodzi za długo to mówią "wali mnie to" etc.

Mam dużo chęci :E


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - BaKing - 15/04/2021 05:43 AM

(15/04/2021 12:08 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Na pierwszej fotce drogi się trochę nie zgrały ale tak to projekt zapowiada się ciekawie więc powodzenia w dalszych pracach.

Właśnie tam jest takie nietypowe przejście pomiędzy drogami lub bardzo podobne bo ta droga z dziurami dokąd indziej prowadziła A że wybudowali S7 to tamtą drogę ucieli i s7 podłączyli nie remontując tamtej drogi i dlatego takie ostre przejście jest :E dziś przeanalizuje w rl to miejsce bo na mapach Google Street nie ma a na pamięci nie można zawsze polegać


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - Daras94 - 15/04/2021 08:56 PM

Ciekawie Się projekt Zapowiada Smile


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - Moose - 15/04/2021 10:38 PM

Mam nadzieję że nie stracisz zapału, zwłaszcza że światła dziennego jeszcze nie ujrzał fajnie wykonany Kraków. PowodzeniaCool


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - Michal_Z_gno - 15/04/2021 11:15 PM

(15/04/2021 05:43 AM)BaKing napisał(a):  
(15/04/2021 12:08 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Na pierwszej fotce drogi się trochę nie zgrały ale tak to projekt zapowiada się ciekawie więc powodzenia w dalszych pracach.

Właśnie tam jest takie nietypowe przejście pomiędzy drogami lub bardzo podobne bo ta droga z dziurami dokąd indziej prowadziła A że wybudowali S7 to tamtą drogę ucieli i s7 podłączyli nie remontując tamtej drogi i dlatego takie ostre przejście jest :E dziś przeanalizuje w rl to miejsce bo na mapach Google Street nie ma a na pamięci nie można zawsze polegać

Właśnie mi nie chodziło o samo przejście rodzaju asfaltu a raczej o błąd natury technicznej czyli niespasowane dwa rodzaje dróg co będzie tworzy dziurę w mapie:
Image

Ogólnie musiałbyś to dobrze jeszcze sprawdzić w samej grze czy nie powoduję problemów z ruchem AI (nagłych zmian pozycji w tym miejscu itp.) bo jak nie ma takich niechcianych zjawisk to wystarczy to czymś zamaskować i będzie git.


RE: Edytorowy Plac Zabaw Bakinga - BaKing - 16/04/2021 06:37 AM

(15/04/2021 11:15 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  
(15/04/2021 05:43 AM)BaKing napisał(a):  
(15/04/2021 12:08 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Na pierwszej fotce drogi się trochę nie zgrały ale tak to projekt zapowiada się ciekawie więc powodzenia w dalszych pracach.

Właśnie tam jest takie nietypowe przejście pomiędzy drogami lub bardzo podobne bo ta droga z dziurami dokąd indziej prowadziła A że wybudowali S7 to tamtą drogę ucieli i s7 podłączyli nie remontując tamtej drogi i dlatego takie ostre przejście jest :E dziś przeanalizuje w rl to miejsce bo na mapach Google Street nie ma a na pamięci nie można zawsze polegać

Właśnie mi nie chodziło o samo przejście rodzaju asfaltu a raczej o błąd natury technicznej czyli niespasowane dwa rodzaje dróg co będzie tworzy dziurę w mapie:
Image

Ogólnie musiałbyś to dobrze jeszcze sprawdzić w samej grze czy nie powoduję problemów z ruchem AI (nagłych zmian pozycji w tym miejscu itp.) bo jak nie ma takich niechcianych zjawisk to wystarczy to czymś zamaskować i będzie git.

Zdjęcie zrobione zostało w grze i sprawdzałem każde skrzyżowanie czy AI znika itp. ale wczoraj jechałem ta drogą i ją podmienie:E