eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zjednoczone Wyspy Królewskie od Bakinga - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Zjednoczone Wyspy Królewskie od Bakinga (/thread-52893.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - BaKing - 25/01/2022 06:38 PM

Kurłaaa temu bebkingowi to już sie kuchfa konkretnie w tej dupie poprzewracało, pewnie libacje na chacie przeprowadza :E .

A tak na serio już. Bry, pytanie już od dawna trwa, czy coś się zmieniło na mapie? Tak i nie. Ten miesiąc był bardzo ciekawy dla mnie więc streszczę go (jeśli komuś nie chce się czytać wyżaleń niech zacznie czytać od Ok w następnych linijkach.
Oczywiście nie ukrywam, przez pierwsze dwa tygodnie miałem lenia i buwno zrobiłem do mapy w trzecim i trzecim tygodniu wpadłem na pomysł zbudowania coś fikcyjnie, zobaczyć jak się czuje w tym, czy lepiej mi się buduje realnie czy fikcyjnie. Dla niektórych niestety sprawdziło się to drugie, pytałem się osób z administracji na serwerze DC i raczej plan im się podobał. Ta realna część mapy oczywiście zostanie bo nie mam zamiaru jej usuwać. W połowie czwartego tygodnia pogodziłem się z pewną osobą co ją po prostu można powiedzieć nie trawiłem, ponieważ witał u mnie na serverze z wielu multikont. Wiele osób się może domyśleć o kogo tu chodzi, ja nie będę pisać tutaj jego nicku.

Ok Także ogólnie to lepiej mi sie buduje fikcyjnie ponieważ mam o wiele większą wenę do budowy niż pierdzieleniem się z realnymi węzłami itp. itd. Także ostatnie zdanie, chciałbym żebyście wyrazili opinie o moim pomyśle bo nie wiem czy to ma sens Tongue

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - Daras94 - 25/01/2022 08:38 PM

Wkońcu coś ruszyło.....Dobra Robota Big Grin


RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - AleksTV - 26/01/2022 10:49 AM

Witam!
Osobiście wolałbym zobaczyć realne tereny Małopolski na mapie, ale trochę fikcji też nie zaszkodzi.


RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - .:KoxTrucker:. - 26/01/2022 12:57 PM

Chyba kogoś odkleiło, żeby robić coś nijak powiązanego z rzeczywtością. Dawaj like irl, bo mnie coś rozniesie... :E


RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - Kebab - 09/04/2022 10:35 AM

WitmaSzczerbol
Mapa żyje? Bewukin coś tam dłubie?


RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - BaKing - 16/05/2022 06:36 PM

Bry znuf. Generalnie nie ma małopolski 1:3, każdy co miał kontakt na dc ze mną to wie czemu, Se robiłem prywatny projekt i zamknąłem japke, widać to było m. in. tutaj ale że duzo osob chciało tą mape więc to mnie przekonało by zrobić publiczną. Jednocześnie informuje od razu że robie to dla mojej przyjemności i nie chce odwzorowywać terenów realnych ponieważ ani troche mi to radosci nie sprawia przez co długo budowa zajmowała. Przedstawiam nowy projekt (a jak ktoś ma problem do tego no to trudno :E ) ZWK - Zjednoczone Wyspy Królewskie a tu kilka SSów z mapy Szczerbol
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image


PS. Maksymalnie do środy podamy wam discorda mapy



RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - Daras94 - 16/05/2022 07:49 PM

Wkońcu coś się zaczęło dziać...dobra robota Smile


RE: Edytorowy Plac Zabaw Ekipy Bakinga - Ziom - 16/05/2022 08:11 PM

Bardzo dobra robota to mi się podoba Big Grin


RE: Zjednoczone Wyspy Królewskie od Bakinga - BaKing - 19/05/2022 06:05 PM

Bry. jak w ostatnim poscie napisałem chce dać link do serwera discord więc jak ktoś chce wejść to zapraszam Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.. Po drugie chce wrócić z regularnością jeśli chodzi o forum, postanawiam by fotki z mapy były wstawiane co tydzień w piątek. Fotki sie pojawią za tydzień bo egzaminy i wiadomo, pouczyć się trza trochu. Także jak ktoś bedzie pisać egzaminy ósmoklasisty to powodzonka :E . Praca z dziś
Image



RE: Zjednoczone Wyspy Królewskie od Bakinga - Dżordż - 30/05/2022 08:42 PM

Przepraszam wszystkich za słowa, ale Góry Wamać. Czy Wy serio nie potraficie pociągnąć jednej rzeczy od A do Z? :E