eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Crash przy zmianie ciężarówki albo kierowcy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Crash przy zmianie ciężarówki albo kierowcy. (/thread-52900.html)



Crash przy zmianie ciężarówki albo kierowcy. - szy3mon - 16/04/2021 09:14 AM

Witam Was serdecznie. Będzie to mój pierwszy post. Liczę na was, bo nikt nigdzie mi nie pomógł. Już przedstawiam wam problem. Otóż to posiadam steama i ETS2 z wszystkimi dodatkami oprócz Iberii DLC. Mam najnowszą wersję. Wpakowałem pliki mapowe z YouTuba od gościa ''Map Combo''. Wszystko płynnie działa, otóż to jak wjeżdzam do garażu i chce zmienić ciężarówkę albo przypisać kierowcę to mnie crashuje z gry Sad. Również jak chcę zakupić ciężarówkę i chce go nadać go do garażu przy kliknięciu danego garażu znów crashuje. Przyznam się że pobrałem z poprzedniej wersji pliki do tuningów i również też trucki (Scania M143) z wersji 1.35.xx. Grałem na nim bezproblemowo na 1.38-1.39. Jestem dopiero początkujący co do ETS2, więc uczę się na błędach Smile. Dołączam przedstawiony problem zdjęcia. Chodzi o puste ciężarówki przepisane na kierowcach. Co zrobić Sad( Pomóżcie mi !!

Image


RE: Crash przy zmianie ciężarówki albo kierowcy. - superpiotr4 - 16/04/2021 10:53 AM

(16/04/2021 09:14 AM)szy3mon napisał(a):  Witam Was serdecznie. Będzie to mój pierwszy post. Liczę na was, bo nikt nigdzie mi nie pomógł. Już przedstawiam wam problem. Otóż to posiadam steama i ETS2 z wszystkimi dodatkami oprócz Iberii DLC. Mam najnowszą wersję. Wpakowałem pliki mapowe z YouTuba od gościa ''Map Combo''. Wszystko płynnie działa, otóż to jak wjeżdzam do garażu i chce zmienić ciężarówkę albo przypisać kierowcę to mnie crashuje z gry Sad. Również jak chcę zakupić ciężarówkę i chce go nadać go do garażu przy kliknięciu danego garażu znów crashuje. Przyznam się że pobrałem z poprzedniej wersji pliki do tuningów i również też trucki (Scania M143) z wersji 1.35.xx. Grałem na nim bezproblemowo na 1.38-1.39. Jestem dopiero początkujący co do ETS2, więc uczę się na błędach Smile. Dołączam przedstawiony problem zdjęcia. Chodzi o puste ciężarówki przepisane na kierowcach. Co zrobić Sad( Pomóżcie mi !!

Image
Wrzuć game.log na Pastebin Wykrzyknik W nim są wszystkie informację. Game.log zawsze znajdziesz w Ten Komputer >>>> Dokumenty >>> Euro Truck Simulator 2

W naszym forum jest to bardzo ważny plik, gdzie znajdujemy informację o twojej wersji gry, sprzętu oraz błędach w grze Wykrzyknik


RE: Crash przy zmianie ciężarówki albo kierowcy. - szy3mon - 16/04/2021 11:59 AM

Przekroczono maksymalny rozmiar wklejania wynoszący 512 kilobajtów na pastę. Użytkownicy PRO nie mają tego limitu!

Chciałem wkleić game loga widocznie wyskokuje takie coś Sad


RE: Crash przy zmianie ciężarówki albo kierowcy. - superpiotr4 - 16/04/2021 12:02 PM

(16/04/2021 11:59 AM)szy3mon napisał(a):  Przekroczono maksymalny rozmiar wklejania wynoszący 512 kilobajtów na pastę. Użytkownicy PRO nie mają tego limitu!

Chciałem wkleić game loga widocznie wyskokuje takie coś Sad

na stronie pastebin.com zrób to i dołącz linka.