eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ustawienia pada - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Ustawienia pada (/thread-52901.html)



Ustawienia pada - VoreZ - 16/04/2021 05:17 PM

Siemanko, macie jakieś fajne ustawienia wygodne pod ETS2 do pada? Bo chciałbym wybrać jakieś odpowiwednie dla mnie i pośmigać na nim Big Grin Pozdro! [/b][/i]


RE: Ustawienia pada - adamets2 - 16/04/2021 05:40 PM

(16/04/2021 05:17 PM)xV0reZ napisał(a):  Siemanko, macie jakieś fajne ustawienia wygodne pod ETS2 do pada? Bo chciałbym wybrać jakieś odpowiwednie dla mnie i pośmigać na nim Big Grin Pozdro! [/b][/i]

Ja gram padem od xboxa360 i gra mi się bardzo dobrze. Proponuję zostawić domyślne ustawienia jak poprowadzi gra jeśli chodzi o gł funkcje typu gaz/hamulec.

Z innych ja mam takie: L2/R2 kierunki, A - kamera domyślna z wewnątrz, Y - wycieraczki, X - tryby świateł, B - kamera zewnętrzna, wciśnięty prawy analog: światła awaryjne, wciśnięty LEWY ANALOG - światła długie, START - radio, kierunki na Dpad - radio głośniej/ciszej, następna stacja, poprzednia stacja a nad BACK wciąż myślę Smile

Ale oczywiście samym padem nie da się grać więc na fotelu mam jeszcze bezprz. klawiaturę i myszkę i resztę w ten sposób obsługuję.