eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Trackir 5 problem z ETS2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Trackir 5 problem z ETS2 (/thread-52936.html)



Trackir 5 problem z ETS2 - Wolek81 - 28/04/2021 12:47 PM

Witajcie
Nie znalazłem podobnego watku wiec otworzylem nowy Smile

Mam do Was ogromną prośbę bo nie mogę sobie poradzić. Kupiłem Track ir 5 i ETS 2 w samej grze nie widzi mi urządzenia. W Windowsie 10 niby jest ok wszystko działa. Robię wszystko jak robią inni z instalacja na filmach z YT. A w grze pisze nie wykryto urządzenia i mi ta zielona dioda nie mruga tylko się pali na satłe ( a z tego co wiem jedna powinna mrugac ) . Nie wiem co zrobić wczoraj walczyłem z tym do 2 w nocy i nic. Z góry dzięki za pomoc


RE: Trackir 5 problem z ETS2 - iwan4672 - 29/04/2021 12:00 PM

(28/04/2021 12:47 PM)Wolek81 napisał(a):  Witajcie
Nie znalazłem podobnego watku wiec otworzylem nowy Smile

Mam do Was ogromną prośbę bo nie mogę sobie poradzić. Kupiłem Track ir 5 i ETS 2 w samej grze nie widzi mi urządzenia. W Windowsie 10 niby jest ok wszystko działa. Robię wszystko jak robią inni z instalacja na filmach z YT. A w grze pisze nie wykryto urządzenia i mi ta zielona dioda nie mruga tylko się pali na satłe ( a z tego co wiem jedna powinna mrugac ) . Nie wiem co zrobić wczoraj walczyłem z tym do 2 w nocy i nic. Z góry dzięki za pomoc
Po uruchomieniu sterownika Trackira powinna lewa dioda się świecić na stałe (bez żadnego mrugania) po włączeniu gry powinna się świecić prawa dioda.
I jeszcze jedno. Czy masz czapkę z odblaskami, czy Trackira Pro.