eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z promem - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Problem z promem (/thread-52949.html)



Problem z promem - Ronaldo09 - 02/05/2021 09:37 PM

Mam problem z promem w Estonii. Mam dostarczyć ładunek do Finlandii. W Estonii navi prowadzi mnie na prom. Wjeżdżam na niego i nic się nie dzieje. Na navi widać jakbym miał się zatrzymać przy firmie przed portem i na promie. Wracam do tej firmy, ale tam nowe zlecenia mi proponują. Wracam na prom, ale nie wiem co dalej. Nie ma żadnej opcji, żeby wyruszyć w podróż promem. Co zrobić. Może jest jakiś szczegół, kóry pomijam, może coś robię nie tak. Wie ktoś o co chodzi?


RE: Problem z promem - superpiotr4 - 04/05/2021 07:41 AM

Nie wiem do końca o co chodzi. Jak jesteś na promie, to czerwonej kreski na niej nie ma. Musisz pojeździć po nim i poszukać takiej zielonej ikonki z charakterystycznym hakiem. Jak w niego wjedziesz klikasz ENTER, wybierasz, gdzie masz dopłynąć i jesteś.....


RE: Problem z promem - adamets2 - 04/05/2021 11:07 AM

(02/05/2021 09:37 PM)Ronaldo09 napisał(a):  Mam problem z promem w Estonii. Mam dostarczyć ładunek do Finlandii. W Estonii navi prowadzi mnie na prom. Wjeżdżam na niego i nic się nie dzieje. Na navi widać jakbym miał się zatrzymać przy firmie przed portem i na promie. Wracam do tej firmy, ale tam nowe zlecenia mi proponują. Wracam na prom, ale nie wiem co dalej. Nie ma żadnej opcji, żeby wyruszyć w podróż promem. Co zrobić. Może jest jakiś szczegół, kóry pomijam, może coś robię nie tak. Wie ktoś o co chodzi?

Zielony marker (taki sam jak przy zleceniach tylko w innym kształcie)... Czasami trzeba trochę pojeździć po porcie żeby znaleźć ten marker. Nawigacja prowadzi do samego portu, ale niekoniecznie do markera Smile

Może też być jakiś problem z modami. Generalnie nawigacja nie jest idealna więc trzeba też samemu tu patrzeć. Np mnie czasami nawigacja kieruje przez stacje benzynowe na autostradzie. Jak się wjeżdża na prom to ci mówi, że zła droga... Smile


RE: Problem z promem - Ronaldo09 - 04/05/2021 11:40 AM

Po kolejnym wczytaniu gry, pokazał się ludek w kurtce odblaskowej, więc jakiś problem był podczas poprzedniego zapisu. Już jest ok.