eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Przychód kierowcy na minusie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Przychód kierowcy na minusie (/thread-52982.html)



Przychód kierowcy na minusie - Ruskus - 15/05/2021 01:21 PM

Ogólnie mam zatrudnionych kilku kierowców. Czasem jednak zdarza się, że dostaje przychód na minusie, mimo tego, że przecież wieźli ładunek. Czym to jest spowodowane? Błąd czy normalna mechanika gry?
Nie posiadam żadnych modyfikacji.


Image


RE: Przychód kierowcy na minusie - Italiano - 15/05/2021 01:59 PM

Mechanika gry dopuszcza straty przynoszone przez kierowców, natomiast nie spotkałem się nigdy z tym, żeby kierowca przewiózł ładunek i to przyniosło straty. Zazwyczaj jest to komunikat, że kierowca gdzieś tam podjechał i nie podjął ładunku, straty wynoszą tyle i tyle. Natomiast pierwsze widzę, żeby zlecenie z przewiezionym towarem przyniosło stratę. Może coś się wydarzyło o czym nie wiemy, np jakiś wypadek wymagający serwisu ciężarówki.


RE: Przychód kierowcy na minusie - superpiotr4 - 23/06/2021 01:36 PM

Może nadmienię, że często straty mogą też wynieść, gdyż na przykład dasz pracownikowi uszkodzoną ciężarówkę. Wtedy oni muszą zapłacić za jej naprawę, co skutkuje ujemny zysk.


RE: Przychód kierowcy na minusie - Morwanek - 22/08/2021 12:52 AM

Minusowy zarobek jest spowodowany tym, iż na początku kierowcy zarabiają mało, a po każdej przejechanej trasie cieżarówka musi zostać sprawdzona ( taki ala przegląd cieżarówki ). Przychód z transportu wynosi np. 1500 PLN, ale już przegląd 4500 PLN. Musisz troszeczkę poczekać, po prostu nie zatrudniaj kobiet, bo najczęściej mi to kobiety przynosiły na początku minusowy zysk z dostaw. Mam nadzieję, że pomogłem Big Grin.