eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Tryb konwój w ATS / ETS2 i dział poświęcony wspólnym grom - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Problemy, błędy, propozycje (/forum-182.html)
+--- Wątek: Tryb konwój w ATS / ETS2 i dział poświęcony wspólnym grom (/thread-53013.html)



Tryb konwój w ATS / ETS2 i dział poświęcony wspólnym grom - adamets2 - 26/05/2021 08:02 PM

Z uwagi na wprowadzoną zmianę w ATS (i pewno za chwilę w ETS2) tak się zastanawiam czy dobrym pomysłem było by wprowadzenie gdzieś na forum działu do łączenia forumowiczów żeby mogli ze sobą pograć w tym trybie. Np żeby ktoś mógł zapowiedzieć, że tego i tego dnia o tej i o tej godzinie rozpocznie sesje, potrzebne takie i takie DLC i zaprasza np tylu i tylu graczy.

Nie korzystałem nigdy z Truckers MP więc nie wiem czy może już jest jakiś sposób więc to tylko taka moja luźna propozycja do rozważenia.

Pozdrowienia


RE: Tryb konwój w ATS / ETS2 i dział poświęcony wspólnym grom - Michal_Z_gno - 26/05/2021 08:51 PM

Pomysł fajny tylko najpierw trzeba poczekać na oficjalne wydanie bo na bety nie bardzo jest sens coś myśleć w takim kierunku.