eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu (/thread-53030.html)



Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu - John Ben - 04/06/2021 12:52 PM

Problem jak w temacie, jest dość uciążliwy, więc proszę o pomoc. Widzę, że są tam jakieś błędy, ale nie potrafię odczytać w czym tkwi problem. Podejrzewam jakąś modyfikacje, tylko nie wiem którą
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu - PoopBall2 - 04/06/2021 03:11 PM

A spróbuj wyłączyć to Real European Gas Stations.


RE: Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu - John Ben - 04/06/2021 06:44 PM

(04/06/2021 03:11 PM)PoopBall2 napisał(a):  A spróbuj wyłączyć to Real European Gas Stations.

Gra nie pozwoliła mi tego sprawdzić, bo po zmianie anulowała zlecenie, natomiast jestem ciekawy skąd ten wniosek, bo nie do końca umiem rozczytać te logi


RE: Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu - VoreZ - 04/06/2021 06:56 PM

Ta modyfikacja często wywala grę, sam z niej kiedys korzystałem Tongue


RE: Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu - John Ben - 04/06/2021 07:00 PM

(04/06/2021 06:56 PM)adameeV napisał(a):  Ta modyfikacja często wywala grę, sam z niej kiedys korzystałem Tongue

Okazało się, że bez tego też wywala :/


RE: Gra w niektórych miejscach zatrzymuje się i mnie wywala do pulpitu - VoreZ - 04/06/2021 08:42 PM

Spójność plików spróbuj zrobić