eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Logitech Shifter na USB - Skrzynia biegów do komputera - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Mini Bazar (/forum-390.html)
+--- Wątek: Logitech Shifter na USB - Skrzynia biegów do komputera (/thread-53054.html)



Logitech Shifter na USB - Skrzynia biegów do komputera - Cartman020 - 11/06/2021 05:15 PM

Logitech Shifter na USB - Skrzynia biegów do komputera

Siema, mam do sprzedania Shifter Logitech przerobiony na USB. Skrzynia została przerobiona własnoręcznie przeze mnie. Jest kompatybilna z Windowsem 10 (z konsolami - nie działa). Jest kompatybilna z każdą grą ponieważ działa jako kontroler do którego można przypisać biegi. Oczywiście działa bezproblemowo z ets'em i innymi produkcjami scs.

Shifter podłącza się prosto do komputera przez USB przez co jest kompatybilny z absolutnie każdą kierownicą/klawiaturą/kontrolerem. Każdy z nich jest oryginalny, jest wyposażony w kabel USB w oplocie 2m. Działa od razu po podłączeniu do komputera, nie potrzeba sterowników itd.

Skrzynia posiada 7 biegów i niczym się nie różni od oryginalnej. Cena za same adaptery na allegro to nawet 100zł, a ja oferuje w pełni sprawny shifter który podłączasz prosto do komputera bez uciążliwych adapterów.

Shiftery są używane/powystawowe aczkolwiek każdy jest w 100% sprawny, są w idealnym/bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, wszystkie zostały dokładnie przetestowane.

Cena za sztukę 240 zł. Zapraszam na priv w celu ustalenia sposobu dostawy.
Zachęcam do zakupu poprzez OLX
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.[/u]


Image




RE: Logitech Shifter na USB - Skrzynia biegów do komputera - Cartman020 - 23/08/2021 08:22 PM

Znowu dostępne!