eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kierownica Thrustmaster. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Kierownica Thrustmaster. (/thread-53074.html)



Kierownica Thrustmaster. - Machiavellis - 22/06/2021 09:55 AM

Cześć.

Przymierzam się do zakupu kierownicy do PC, głównie do gry w ETS2

Dylemat mam pomiędzy Thrustmaster T150RS PRO a T300RS GT.

Ktoś może wytłumaczyć różnice między tymi dwoma, bo cenowo kolosalnie odbiegają od siebie, oczywiście z 3 pedałami.

Dodatkowo chciałem zapytać o shifter - czy ktoś ma ten z Thrustmaster i może powiedzieć czy wart jest tej swojej ceny?

I czy jak kupię ten z Logitech to nie będzie problemu przy kierownicy Thrustmaster?


RE: Kierownica Thrustmaster. - Skipper - 22/06/2021 10:27 AM

Jakbyś chciał mam logitech g920 z shifterem za 600 :E


RE: Kierownica Thrustmaster. - michalz - 22/06/2021 04:28 PM

Siemka

Jestem posiadaczem od 3 mc. zestawu od thrustmastera T300 RS GT + TSS handbrake sparco mod + TH8A shift i jestem mega zadowolony. Gram na tym zestawie w Snowrunnera, Ets, Ats, Forza i inne gry moto-sportowe. Kierownica jest miła w dotyku, leży dobrze w dłoniach. Shifter jest precyzyjny, cały z metalu, biegi wchodzą perfekcyjnie, u każdego masz magnes który dźwignie upewni po wrzuceniu biegu, ma charakterystyczne kliknięcia. Przy użyciu dostarczonej nakładki można ja przerobić na sekwencję. Hamulec ręczny też jest cały z metalu, dźwignie można złożyć w 2 pozycjach, 1 to pionowa druga klasyczna jak w autach. Jest możliwość zmiany dźwigni hamulca na sekwencja skrzynie biegów. Całość mam postawione na uniwersalnym stojanie. Odczucia w grach są niesamowite, w życiu nie chciałbym się wrócić do grania na padzie.

Pozdro