eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Warsztat VoreZ'a - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Warsztat VoreZ'a (/thread-53080.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Warsztat VoreZ'a - VoreZ - 31/12/2021 09:12 AM

Siemano! Z takiej okazji, że nowy rok tuż za rogiem, chciałbym wam życzyć szczesliwego nowego roku 2022!
Przesyłam parę fotek z krajówki moją MP3 Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

pozdro!



RE: Warsztat VoreZ'a - Ziom - 31/12/2021 09:47 AM

Całkiem ładne foteczki a zestawik fajny Wink


RE: Warsztat VoreZ'a - Tedy - 31/12/2021 11:27 AM

Ciekawy i fajny ten Twój zestawSmile


RE: Warsztat VoreZ'a - spedituur - 31/12/2021 05:01 PM

fajnie sie prezentuje Smile


RE: Warsztat VoreZ'a - VoreZ - 24/01/2022 10:56 AM

Siemanko! Jakiś czas temu, zrobiłem szybką przesiadkę z Mercedesa na Scanie. Rocznikowo wygląda to podobnie, lecz komfort jazdy jest nieporównywalny Big Grin. Zaczęło się od tego, że Mercedes mi nie podpadł więc zacząłem szukać czegoś innego. Przeszukując wiele portali aukcyjnych, na otomoto znalazłem interesującą ofertę. Była to Scania R2 z polskiego salonu w miarę przyzwoitej cenie. Skontaktowałem się ze sprzedawcą, umówiłem się na spotkanie i po przyjechaniu sprawiła na mnie jak najbardziej dobre wrażenie, lecz po dłuższych oględzinach zauważyłem mankament w postaci zepsutej turbosprężarki. Byłem zniechęcony do kupna, lecz sprzedawca upewniał mnie że to naprawi. Dogadaliśmy się w ten sposób, że wpłacę zaliczkę i jak będzie zrobione to poprawnie, to ją kupie. Na następny tydzień już miałem ją do odbioru. Naprawione było moim okiem jak najbardziej dobrze, więc wracałem już nią na kółkach na bazę Smile Odczucia z jazdy - niebo a ziemia. Komfort jazdy na wysokim poziomie, czego niestety nie mogłem powiedzieć o Mercedesie. Już we wtorek wyruszyłem w pierwszą trasę. Zapiąłem naczepę i wyruszyłem z Bydgoszczy na Gorzów. Po drodze, zauważyłem że są w środku cięzarówki poprzepalane niektóre żarówki. Na rozładunku, udałem się do sklepu, zakupiłem parę zamienników i je za jakiś czas wymieniłem. Z Gorzowa wracałem w stronę Torunia a następnie z powrotem na bazę gdzie zakończyła się przygoda na ten czas. Na dniach powinny sie pojawić fotki z kolejnych tras. Na razie pozostawiam wam parę moich pstryków które udało się wykonać Szczerbol.

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Warsztat VoreZ'a - Tedy - 24/01/2022 11:31 AM

Ciekawy zestaw więc niech Ci służy jak najdłużejSmile


RE: Warsztat VoreZ'a - Ziom - 24/01/2022 11:44 AM

Świetne fotki a zestaw fajny Smile


RE: Warsztat VoreZ'a - DawidK - 24/01/2022 01:26 PM

Elegancka scanio Big Grin


RE: Warsztat VoreZ'a - Daras94 - 24/01/2022 07:50 PM

Łooo Panie...Zestaw Torpeda Big Grin


RE: Warsztat VoreZ'a - VoreZ - 20/04/2022 01:00 PM

Siemanko, ostatnio mój wątek ucichł co było spowodowane awarią komputera Sad W niedługim czasie możecie się spodziewać jakieś relacji ode mnie Big Grin pozdro!

Image