eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Alpes Sprint - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Alpes Sprint (/thread-53157.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Alpes Sprint - Tedy - 14/09/2021 07:22 PM

Po prostu świetna fotorelacjaSmile


RE: Alpes Sprint - BorUwa - 15/09/2021 10:29 AM

Fajne fotki 10/10


RE: Alpes Sprint - eevinho - 15/09/2021 08:15 PM

Lux robota! - 10/10


RE: Alpes Sprint - fAITH_ - 25/09/2021 05:05 PM

Czesc, witajcie! Dzisiaj dosyc krotka, mozliwe ze dosyc ciekawa. Tym samym pierwsza od dawna fotorelacja. Siedemnastego Wrzesnia obecnego roku w firmie Alpes Sprint doszlo do zakupu najnowszego pojazdu. Najnowszego? Jak to mowia na placu, gdyz jest to Scania R520 Streamline z roku 2016. Jest to jedna z ostatnich wypustow tego modelu ktora zostanie z nami na dluzszy czas.

Data: 17.09.2021. Godzina: 13:25. Lokalizacja: Gdansk, Polska.
Duzo nie trzeba bylo mowic. Samochod byl w doslownie idealnym stanie, zadbany wewnatrz jak i na zewnatrz. Serwisy byly dopilnowane, zadnych bledow na komputerze. Jak to mowia, igla. Daleko takiego szukac. Trzymany pod kocem dobrej jakosci.

Image



Po okolo godziny i dwudziestu minutach intensywnych rozmow, formalnosci oraz jezdzie testowej samochod byl juz w rekach firmy Alpes Sprint. Wystarczylo tylko zalozyc tablice i udac sie w strone bazy. Lecz po drodze bedzie jeszcze jedna wczesniej zaplanowana przerwa.

Image


Szybkie zdjecie tuz przed wjazdem na obwodnice Gdanska. Hmm chyba wyjazd ze starego miasta, moge sie mylic.

Image



Data: 17.09.2021. Godzina: 17:40. Lokalizacja: Bydgoszcz, Polska.

Jak wczesniej bylo wspominane, w Bydgoszczy miala odbyc sie mala przerwa. Mianowicie zostala tam przyciagnieta przyczepa marki Krone. Model: AZW 18. Przystosowana do transportu nadwozi zmiennych (tak zwanych kontenerow). Przyciagnieta z Austrii przez pewna firme, za zleceniem Alpes Sprint. Z owego miejsca przyczepa zostala przyciegnieta na baze Alpes Sprint, juz ze stala ciezarowka.

Image

Image


Uchwycony na kamerze przez spottera nie opodal Poznania. W strone Wroclawia. Dokad zmierza zestaw? Na baze do Klodzka naturalnie.

Image


Data: 18.09.2021. Godzina: 21:25. Lokalizacja: Klodzko, Polska.

Po calym dniu pracy, przygotowywania zestawu do jak najszybszego wyjazdu w trase, udalo nam sie: Zamocowanie nowych naklejek "Angles Morts". Nowe tablice ADR z przodu ciezarowki oraz na tyle przyczepy. Zmodernizowany tachograf do najnowszego standardu 4.0. Zostal zamocowany nowy komputer pokladowy (uzywany w celach logistycznych) Astrata. Oraz mocowanie na Ipada, wraz z nowym stolikiem na desce rozdzielczej. Do tego zostaly zamocowane dwie nowe anteny - tak jak by sie wydawalo, jedna jest do komputera Astrata, a druga do Toll Collecta. Ponizej sa zdjecia naszych prac z owego dnia:

Image

Image

Image

Image

Image


Dziekuje za uwage, zycze milego dnia / wieczoru! Oraz szerokosci mobile!



RE: Alpes Sprint - Ziom - 25/09/2021 06:43 PM

Zacna fotorelacyjka wyszła oraz ujęcia świetne Smile


RE: Alpes Sprint - myszaty - 25/09/2021 08:21 PM

Bardzo fajna fotorelacja Smile foty są świetne 10/10


RE: Alpes Sprint - hubert12299 - 11/11/2021 08:53 PM

Klasa sama w sobie 10/10 szerokości


RE: Alpes Sprint - PiekarniKk - 03/01/2022 10:18 PM

[PL] Wrocław - [LT] Utena

Cześć, jakiś czas temu zatrudniłem się w firmie Adama. Na okres próbny dostałem Mana TGX 18.440 z 2015 o emisji spalin euro 6 - pojazd jest podpięty pod naczepę Krone MegaLiner która jest oklejona w firmowe barwy.

Dzień przed trasą spakowałem się do pojazdu, a w następny dzień ruszyłem w trasę do miasteczka Utena, które znajduję się na Litwie. Załadowałem się we Wrocławskiej firmie budowlanej, a zostałem załadowany niemalże 24 tonami płytek zewnętrznych. Miałem do pokonania 880 kilometrów - trasa poszła tak jak sobie planowałem, czyli delikatnie - jak po maśle. Pauze odbyłem tuż, przed granicą Polsko-Litewską, zaś rozładunek odbył się bez żadnych przeszkód.


Łapcie kilka fotek z trasy Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Alpes Sprint - Jvc0802 - 03/01/2022 11:29 PM

Fajny zestaw 10/10


RE: Alpes Sprint - ToNieMrKuba - 03/01/2022 11:51 PM

(25/09/2021 05:05 PM)fAITH_ napisał(a):  
Czesc, witajcie! Dzisiaj dosyc krotka, mozliwe ze dosyc ciekawa. Tym samym pierwsza od dawna fotorelacja. Siedemnastego Wrzesnia obecnego roku w firmie Alpes Sprint doszlo do zakupu najnowszego pojazdu. Najnowszego? Jak to mowia na placu, gdyz jest to Scania R520 Streamline z roku 2016. Jest to jedna z ostatnich wypustow tego modelu ktora zostanie z nami na dluzszy czas.

Data: 17.09.2021. Godzina: 13:25. Lokalizacja: Gdansk, Polska.
Duzo nie trzeba bylo mowic. Samochod byl w doslownie idealnym stanie, zadbany wewnatrz jak i na zewnatrz. Serwisy byly dopilnowane, zadnych bledow na komputerze. Jak to mowia, igla. Daleko takiego szukac. Trzymany pod kocem dobrej jakosci.

Image



Po okolo godziny i dwudziestu minutach intensywnych rozmow, formalnosci oraz jezdzie testowej samochod byl juz w rekach firmy Alpes Sprint. Wystarczylo tylko zalozyc tablice i udac sie w strone bazy. Lecz po drodze bedzie jeszcze jedna wczesniej zaplanowana przerwa.

Image


Szybkie zdjecie tuz przed wjazdem na obwodnice Gdanska. Hmm chyba wyjazd ze starego miasta, moge sie mylic.

Image



Data: 17.09.2021. Godzina: 17:40. Lokalizacja: Bydgoszcz, Polska.

Jak wczesniej bylo wspominane, w Bydgoszczy miala odbyc sie mala przerwa. Mianowicie zostala tam przyciagnieta przyczepa marki Krone. Model: AZW 18. Przystosowana do transportu nadwozi zmiennych (tak zwanych kontenerow). Przyciagnieta z Austrii przez pewna firme, za zleceniem Alpes Sprint. Z owego miejsca przyczepa zostala przyciegnieta na baze Alpes Sprint, juz ze stala ciezarowka.

Image

Image


Uchwycony na kamerze przez spottera nie opodal Poznania. W strone Wroclawia. Dokad zmierza zestaw? Na baze do Klodzka naturalnie.

Image


Data: 18.09.2021. Godzina: 21:25. Lokalizacja: Klodzko, Polska.

Po calym dniu pracy, przygotowywania zestawu do jak najszybszego wyjazdu w trase, udalo nam sie: Zamocowanie nowych naklejek "Angles Morts". Nowe tablice ADR z przodu ciezarowki oraz na tyle przyczepy. Zmodernizowany tachograf do najnowszego standardu 4.0. Zostal zamocowany nowy komputer pokladowy (uzywany w celach logistycznych) Astrata. Oraz mocowanie na Ipada, wraz z nowym stolikiem na desce rozdzielczej. Do tego zostaly zamocowane dwie nowe anteny - tak jak by sie wydawalo, jedna jest do komputera Astrata, a druga do Toll Collecta. Ponizej sa zdjecia naszych prac z owego dnia:

Image

Image

Image

Image

Image


Dziekuje za uwage, zycze milego dnia / wieczoru! Oraz szerokosci mobile!

Ostatni wypust streamline był w styczniu 2018