eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fokus - Steel Coilmulde Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Fokus - Steel Coilmulde Transport (/thread-53178.html)

Strony: 1 2 3


Fokus - Steel Coilmulde Transport - KACZOREK - 14/08/2021 04:30 PM

Image

O nas

Fokus - Steel to mała firma transportowa z siedzibą w Koszalinie zajmująca się transportem rolek stali po całej Europie z naciskiem na kraje beneluxu i Półwysep Iberyjski. Dysponujemy jednym autem o normie emisji spalin Euro 6.

Nasza oferta

Firma głównie zajmuje się transportem rolek stali jednakże jesteśmy otwarci na nowych klientów. Z największą starannością przewieziemy twój ładunek na terenie całej Europy! Posiadamy we flocie naczepę wyposażoną w coilmulde, dzięki temu możemy bezpiecznie i bezinwazyjnie transportować stal w szpulach w specjalnie przygotowanym do tego korycie oraz wszelkie certyfikaty (w tym XL).

Tabor

Obecnie posiadamy jeden zestaw, jest nim Volvo FH4 z 2018r. spięte z naczepą Kogel Cargo z 2014r.

GDA 94841
model: Volvo FH4 500 XL
rok produkcji: 2018
przebieg: 471231km

Image

Image

PO 7VC82
model: Kogel Cargo Coilmulde
rok produkcji: 2014

Image



RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - KACZOREK - 14/08/2021 04:44 PM

Siema! ogólnie część z was może kojarzyć moją firmę bo wcześniej udzielałem się z relacjami na forum, jednak z braku chęci i motywacji zawiesiłem ją przeszło dwa lata temu. Od dłuższego czasu mam ochotę otworzyć coś swojego, biłem się z myślami czy wymyślać coś nowego czy wznawiać Fokusa, bałem się, że przez to, że jest reanimowany będzie odbierany jako odgrzewany kotlet. W swojej ets'owej karierze miałem kilka firm, w kilku jeździłem, jednak doszedłem do wniosku, że Fokus to moje najlepsze "dziecko" ze wszystkich i warto wznowić.
Jak narazie we flocie mam jedno auto, jest to używana Scania, która ma 3 lata. Znalazłem ogłoszenie, że ktoś chce odstąpić leasing po dobrych pieniądzach więc na nią się zdecydowałem. Nalotu ma nieco ponad 300 tysięcy więc nie jest pierwszej młodości jednak do emerytury jej jeszcze sporo brakuje Big Grin Naczepę kupiłem za gotówkę. Stan ogólny też wydaje się dobry, jest dobrze wyposażona, nowe opony, założona nowa plandeka więc żal nie brać, jedynie w najbliższym czasie będą do roboty hamulce.

Image

W środku podziałaliśmy trochę wspólnie z kumplem, zamówiłem rolki z materiałem i obszyliśmy trochę duńskim pluszem żeby było przytulniej. Sporo się tu pewnie jeszcze zmieni ale najpierw musi na siebie trochę zarobić Big Grin

Image

Image

Możecie wyczekiwać relacji z moich zmagań na trasach na Hiszpanie i Portugalie :3



RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - Kędzierzawy - 14/08/2021 06:07 PM

Zapowiada się naprawdę bardzo fajniej, obyś tylko pociągnął to dłużej. Powodzenia!


RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - Ziom - 14/08/2021 06:28 PM

Świetne się firma zapowiada a foteczki całkiem spoko no i powodzenia Wykrzyknik


RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - VoreZ - 14/08/2021 07:04 PM

powodzenia Smile


RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - myszaty - 14/08/2021 08:09 PM

Firma się całkiem świetnie zapowiada Smile powodzenia


RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - KACZOREK - 22/08/2021 10:07 PM

Siema! w ostatnich dniach Scania się sporo pozmieniała, pomalowałem zderzak, lampy i nadkola w kolor nadwozia. Wpadł nowy napis Scania, który pomalowałem na czarno tak samo jak emblemat R450. Dzięki temu zabiegowi nie wygląda tak "biednie" jak wcześniej Tongue

Image

We wnętrzu też zaszło parę zmian, zamówiłem więcej rolek z szarą alcantarą i duńskim pluszem i ogarnęliśmy z kumplem to trochę. Znalazłem też eskpres do kawy, nie oryginalny ale jak najbardziej pasujący do NextGena, cena oryginalnego jest spora więc poratowałem się zamiennikiem Smile Środek myślę, że już ogarnięty ew. wpadnie jakaś półka, na zewnątrz się zmieni jeszcze sporo ale to z czasem. Co do relacji to wpadnie w tygodniu, dotychczas kręciłem się po Niemczech i Czechach więc nie ma co opowiadać, w tygodniu ma wpaść jakaś daleka Hiszpania to coś pobazgram na forum Cool

Image

Image

Image



RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - Daras94 - 22/08/2021 11:16 PM

Piękne Focisze Smile


RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - Ziom - 23/08/2021 08:08 AM

Normalne miodzio foteczki Smile


RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - Tedy - 23/08/2021 08:40 AM

Fajne zmiany zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzuSmile