eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mapy do ETS 2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Mapy do ETS 2 (/thread-53241.html)



Mapy do ETS 2 - DarkLuki - 22/09/2021 03:18 PM

Witam, pytanko mam do osób grających na mapach zrobionych przez fanów. Które mapy polecacie ? Dlaczego pytam bo znalazłem extra wypasione map combo na youtubie 36 map wszystko extra cud miod mapa wielka jak koń co z tego jak pojezdzilem moze z 4 godziny na tej konfiguracji i gra wykrzaczyła sie (scrashowala) podczas wykonywania zlecenia. Pytanko skierowane do osob grajacych na patchu 1,41, jakby ktos mogl polecic bo ja wiem z 5, 7 map moze mniej, ale pewnych. Sadze ze pro mods na pewno jest taka pewna mapa i co polecacie dodac do tego ?


RE: Mapy do ETS 2 - Bozo - 22/09/2021 07:12 PM

Dodaj Poland Rebiulding, RusMap, ROEX, Southern Region.


RE: Mapy do ETS 2 - adamets2 - 24/09/2021 03:32 PM

(22/09/2021 03:18 PM)DarkLuki napisał(a):  Witam, pytanko mam do osób grających na mapach zrobionych przez fanów. Które mapy polecacie ? Dlaczego pytam bo znalazłem extra wypasione map combo na youtubie 36 map wszystko extra cud miod mapa wielka jak koń co z tego jak pojezdzilem moze z 4 godziny na tej konfiguracji i gra wykrzaczyła sie (scrashowala) podczas wykonywania zlecenia. Pytanko skierowane do osob grajacych na patchu 1,41, jakby ktos mogl polecic bo ja wiem z 5, 7 map moze mniej, ale pewnych. Sadze ze pro mods na pewno jest taka pewna mapa i co polecacie dodac do tego ?

Bo tworzenie map combo wymaga trochę wprawy i cierpliwości. Sam się męczyłem ze swoją pierwszą mapą combo przez tydzień po ok 6 godzin dziennie... Musi być odpowiednia kolejność, muszą być dokładnie odpowiednie wersje, a i to wszystko czasami nie wystarczy bo różne osoby robią różne mody... Ale powiem, że naprawdę warto zrobić mapę combo bo ma się wrażenie jazdy rzeczywiście po całej Europie, a właściwie jeszcze dalej bo aż po Syberię i Bliski Wschód