eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Chevrolet Corvette C4 Cabrio 1988 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Ogólne informacje o motoryzacji (/forum-87.html)
+----- Dział: Samochdy osobowe < 3.5t (/forum-428.html)
+----- Wątek: Chevrolet Corvette C4 Cabrio 1988 (/thread-53255.html)



Chevrolet Corvette C4 Cabrio 1988 - .:Seba11:. - 25/09/2021 06:40 PM

Witam wszystkich serdecznie Smile

Przedstawiam samochód o którym myślałem od dłuższego czasu i zdecydowałem się spełnić swoje marzenie. Zależało mi na wersji Cabrio Rolleyes

Corvette nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to klasyka gatunku amerykańskiej motoryzacji. Mocny silnik V8 oraz napęd na tył - czego chcieć więcej Big Grin Mój egzemplarz pochodzi z 1988 roku, a więc jest to wersja przedliftowa, został sprowadzony ze słonecznej Kalifornii początkiem tego roku. Pod maską oczywiście V8 o pojemności 5.7 połączone... z manualną skrzynią biegów <3 Jest to dosyć unikatowa wersja, ponieważ większość egzemplarzy wyjeżdżała z fabryki z automatem. C4 jest bezwypadkowa, kupiłem ją z czystym Title. Przebieg wynosi 124 tys. mil i jest w pełni potwierdzony. We wnętrzu znajdziemy pełną elektrykę (fotele, szyby, lusterka), klimatyzację oraz jasną, skórzaną tapicerkę.
Na zimę planuję zająć się lakierem oraz wnętrzem, ponieważ kalifornijskie słońce nie obchodzi się delikatnie z tym, co napotka.

Vette jest zarejestrowana w kraju, kiedy tylko nadarza się okazja do przejażdżki od razu to wykorzystuję Big Grin

Jak na razie skromne dwa zdjęcia, pierwsze z USA, drugie u mnie na placu.

Image

Image


RE: Chevrolet Corvette C4 Cabrio 1988 - UberMobiljusz (Mobilek) - 25/09/2021 11:59 PM

Piękna jest. Zawsze chciałem C4, może niekoniecznie w wersji bez dachu, ale też bym taką nie pogardził. Od dawna powtarzam, że kiedyś sobie kupię. Tongue