eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Dźwięki CB radio w opcjach gry - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Dźwięki CB radio w opcjach gry (/thread-53262.html)



Dźwięki CB radio w opcjach gry - bumbumek - 01/10/2021 12:54 AM

Witajcie,

zauważyłem w opcjach "Dźwięki CB radio". Hmmm, wcześniej tego nie widziałem, nie mam pojęcia, czy pojawiło się to w ostatniej aktualizacji, czy też jeszcze wcześniej Wink Tak czy owak, o co tu kaman? Czy dotyczy to trybu online, czyli tych całych "konwojów"?


RE: Dźwięki CB radio w opcjach gry - SHAKYxK!NG - 01/10/2021 06:55 AM

(01/10/2021 12:54 AM)bumbumek napisał(a):  Witajcie,

zauważyłem w opcjach "Dźwięki CB radio". Hmmm, wcześniej tego nie widziałem, nie mam pojęcia, czy pojawiło się to w ostatniej aktualizacji, czy też jeszcze wcześniej Wink Tak czy owak, o co tu kaman? Czy dotyczy to trybu online, czyli tych całych "konwojów"?

Siemka.
CB Radio dostępne jest od wersji 1.41 i związane jest z trybem Convoy. Jest to bajer, dzięki któremu możesz rozmawiać z osobami, z którymi znajdujesz się aktualnie na serwerze.


RE: Dźwięki CB radio w opcjach gry - bumbumek - 01/10/2021 12:13 PM

Dziękuję Ok W opcjach dźwięku znalazłem jeszcze jedną funkcję do odhaczenia (domyślnie jest niezaznaczona) zupełnie mi wcześniej nieznaną: "Odtwarzaj dźwięk gry gra jest w tle" - czegóż to może dotyczyć? Smile


RE: Dźwięki CB radio w opcjach gry - Kubalek - 01/10/2021 02:39 PM

Może słychać CB gdy jesteś na pulpicie, ale nie sprawdzałem, najlepiej jak po prostu klikniesz i zobaczysz, pozdro.