eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Rozważania gracza Euro Trucka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Rozważania gracza Euro Trucka (/thread-53264.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - Bart111111 - 04/10/2021 07:11 PM

Gdybym umiał coś w Map Editora sam bym spróbował taką wizję zrealizować, ale bez tego to chyba ciężko. Jedyne co bym mógł to zajmować się sprawami czysto organizacyjnymi więc jeśli kogoś ta wizja nie przeraża i chciałby się tego podjąć z chęcią posłużę sugestiami, podziałem obowiązków itp.


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - MATAMET - 04/10/2021 07:26 PM

Standardowo, do rządzenia pierwsi, ale żeby coś zrobić to nikt "nie potrafi" xD


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - Michal_Z_gno - 04/10/2021 07:59 PM

Bart111111 ale do szefowania jakikolwiek projektem musi być lider którego wszyscy będą szanować i posiadać ogrom wiedzy o edytorze i nie tylko (np. umieć podstawy teksturowania, modelowania itp.) - nikt nie będzie "robił" pod kimś kto nie przyłożył ręki do projektu i zajmował się tylko rządzeniem.
Dodatkowo taka osoba musi też mieć odpowiednie cechy charakteru aby umieć chociażby łagodzić wszelkie nieporozumienia i utrzymać całą taką ekipę w kupie i doprowadzić finalnie projekt do ukończenia.

Szczerze to nawet ja bym się nie podjął takiego wyzwania bo wiem, że jestem typem samotnego wilka i nie odnalazłbym się w grupie jeśli chodzi o tworzenie modyfikacji - wolę zwyczajnie dłubać coś tam sobie samemu, bez żadnej presji i zobowiązań.


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - MATAMET - 04/10/2021 08:05 PM

(04/10/2021 07:59 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Bart111111 ale do szefowania jakikolwiek projektem musi być lider którego wszyscy będą szanować i posiadać ogrom wiedzy o edytorze i nie tylko (np. umieć podstawy teksturowania, modelowania itp.) - nikt nie będzie "robił" pod kimś kto nie przyłożył ręki do projektu i zajmował się tylko rządzeniem.
Dodatkowo taka osoba musi też mieć odpowiednie cechy charakteru aby umieć chociażby łagodzić wszelkie nieporozumienia i utrzymać całą taką ekipę w kupie i doprowadzić finalnie projekt do ukończenia.

Szczerze to nawet ja bym się nie podjął takiego wyzwania bo wiem, że jestem typem samotnego wilka i nie odnalazłbym się w grupie jeśli chodzi o tworzenie modyfikacji - wolę zwyczajnie dłubać coś tam sobie samemu, bez żadnej presji i zobowiązań.

Prawda jest taka, że osoby które nawet nie liznęły edytora i nie wiedzące jak taka praca wygląda, zawsze będą marzyć co by to nie zrobić a osoby siedzące w temacie i znające realia edytorowania, nawet się nad tym nie zastanawiają bo wiedzą że takie "ambitne" projekty szybko upadną.


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - BaKing - 04/10/2021 09:19 PM

Ciężko jest zrobić zbity skład który by się nie lenił, ciężko dogodzić każdemu z tego powodu dzieją się bunty bo np. Założyciel projektu chce bym robił załóżmy Słowację A ja wolę Mazowieckie lecz on jest uparty więc z tego za dużo nie będzie, niby jak ktoś ma w planie robić całą Polskę no to jest wiele innych problemów podobnych do tych bo załózzymy ze jest 16 osób do 16 wojewodztw i np podkarpacie chcą robić 2 osoby A małopolskie nikt i też wynika konflikt bo ja też bym wolał robić to co wolę A nie tego czego nie chce i chyba tak ma każdy. Oczywiście to jest tylko móje przykłady wymyślone na teraz ponieważ powodów może być o wiele więcej niż można na szybko pomyśleć, mam nadzieję że ktoś mnie zrozumiał bo ja zawsze chaotycznie pisze więc to są moje rozważania

A w skrócie

To jest ledwo co wykonalne


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - buwek - 04/10/2021 09:21 PM

Ty się zresztą już ze mną Baking przekonałeś jak to jest gdy się dwie inne wizje zderzają :E


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - BaKing - 04/10/2021 09:32 PM

(04/10/2021 09:21 PM)buwek napisał(a):  Ty się zresztą już ze mną Baking przekonałeś jak to jest gdy się dwie inne wizje zderzają :E

No ale i tak mamy dobre relacje, chyba:E


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - Bart111111 - 05/10/2021 11:48 AM

Zostałem źle zrozumiany
Jeśliby coś takiego powstało nie chciałbym rządzić się i narzucać wszystkim robotę. Zarządzałby ktoś inny. Ja bym robił za nazwijmy doradcę, człowieka motywującego do pracy, może testującego. I zgadzam się, że na czele jakiekolwiek projektu nie powinien stać ktoś zielony w temacie.
I nie chce tego projektu tylko po to by sobie porządzić. Mam nadzieję tylko że taki projekt powstanie i jeśli powstanie będę chętny do pomocy tak jak będę potrafił.


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - Tedy - 05/10/2021 01:19 PM

Bez urazy ale w mojej ocenie nigdy taki projekt nie powstanie a nawet jakby powstał to szybko by upadł. Mamy mapę świetną mapę Poland Rebuilding i ile osób przy niej pracuje!? Wystarczy o tym poczytać na forum. Projekt o którym pisze Bart111111 to takie fantasy, że szkoda o tym tyle pisać.


RE: Rozważania gracza Euro Trucka - Bart111111 - 05/10/2021 03:26 PM

To że teraz jest fantasy nie znaczy, że kiedyś coś takiego nie powstanie.
Kiedyś dla ludzkości fantasy były roboty, a dzisiaj są coraz bliższą rzeczywistością.