eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
JarPol - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: JarPol (/thread-53279.html)



RE: RusPol - Ziom - 12/10/2021 08:12 PM

Ładne kadry a Scania świetna bez i z zestawem Smile


RE: RusPol - Redek - 13/10/2021 03:20 PM

Siema. Jestem pierwszym kierowcą u Jarka, do trasy przygotowałem się w sobotę po południu. Klamoty wpakowane do auta, zrobiłem jeszcze przegląd całego zestawu. Dostałem wieczorem informacje od Jarka o pierwszy kursie, oczywiście od razu trafia mi się trasa do Chorwacji. Miałem przewieźć paprykę z Euro Papryki do Chorwackiego miasta Senj leżące na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Wyjazd zaplanowałem sobie na godzinę ósmą rano w poniedziałek tak by dolecieć na załadunek do Potworowa a potem dzida na Chorwację. Do pokonania miałem prawie 1600km, doleciałem do Potworowa w 4.25 jakimś cudem bo po drodze miałem dwa wypadki i jedno wahadło. Byłem tu pierwszy raz miło byłem zaskoczony szybką obsługą, załadunek nie trwał długo, auto załadowali po brzegi. Szybko kwity pobrałem, temperaturę ustawiłem 4,5 C a potem długa na S7 w stronę Kielc. Tacho zaczęło wyć o pauzie przed Krakowem. Zjechałem na boczny parking przy stacji i wykręciłem dziewiątkę. Wstałem po godzinie czwartej, wypiłem kawę zjadłem kanapki i odpaliłem scanie. Jeśli chodzi o auto podoba mi się strasznie nie miałem wcześniej przyjemności jeździć Streamline. Reszta trasy to była formalność. Czechy i Austrię przeleciałem bez problemu, pod Graz zrobiłem pauzę i wiedziałem, że dziś dojadę na rozładunek. Dolatywałem do Senj przedzwonił do mnie Jarek, że następnie załaduje Egipskie oliwki marynowane i przywiozę do Polski. Dziś jeszcze postaram się je załadować, żeby na sobotę być w domu. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Co do auta wymaga poprawek które będą naniesione. Tak grill już ogarnięty.



RE: RusPol - VoreZ - 13/10/2021 04:39 PM

fajne fotki Tongue


RE: RusPol - Ziom - 13/10/2021 04:57 PM

Znakomite kadry + ujęcia oraz fajny opis no i powodzenia w tej firmie Smile


RE: RusPol - Lodomirel - 13/10/2021 06:57 PM

Jest stylowo Piotrek! Cool


RE: RusPol - Biniu - 15/10/2021 04:52 PM

Pięknie jest ! Big Grin


RE: RusPol - Tedy - 15/10/2021 07:05 PM

Świetnie wyglądający zestaw i świetne fotkiSmile


RE: RusPol - Maciek11 - 16/10/2021 01:30 PM

Wysoka liga, oby tak dalej Big Grin


RE: RusPol - Ballino - 17/10/2021 07:07 PM

Przyprowadziłem dwie naczepy. Już po montażu oczek na linkę celną więc wiadomo gdzie będą te naczepy śmigały. Wink

PP 49807

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

PP49870
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: RusPol - Aras. - 17/10/2021 07:54 PM

Kozak to wygląda. Czekam na pierwsze zdjęcia w trasie :E