eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
JarPol - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: JarPol (/thread-53279.html)



RE: RusPol - Ziom - 27/01/2022 08:10 AM

Cała fotorelacja jest kapitalna - jest na co popatrzeć Wykrzyknik 10/10


RE: RusPol - myszaty - 27/01/2022 11:47 AM

Foty są świetne Smile tak trzymać... 10/10


RE: RusPol - Bytnarek - 27/01/2022 06:27 PM

Jarek klimatyczne fotki, Piotrek kozacki zestaw i super fotkiBig Grin


RE: RusPol - Redek - 28/01/2022 12:47 AM

Jest pięknie wreszcie Jarek się pokazał. :E

Ode mnie strzał z owocami z pod Mediolanu miałem dwa punkty zrzutu jeden w Chorwacji a drugi na Węgrzech. Powrót na kraj już mam nagrany także niedługo relacja z powrotu.

Mediolan - Zagrzeb - Szombathely - Owoce 23T


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: RusPol - KamilFH - 28/01/2022 01:14 AM

Ładnie Piotrze pociskasz, oby tak dalej Wink


RE: RusPol - DawidK - 28/01/2022 01:41 AM

Klasa jak zawsze, brakuje mi tu tylko jakiejś fotki z wnętrza Smile


RE: RusPol - Tedy - 28/01/2022 08:09 AM

Świetne fotki i ujęciaSmile


RE: RusPol - Ziom - 28/01/2022 08:10 AM

Kolejna sztos fotorelacja , świetne urozmaicone ujęcia Cool


RE: RusPol - myszaty - 28/01/2022 08:52 AM

Kolejna bardzo fajna fotorelacja Smile foty świetne...


RE: RusPol - Ballino - 28/01/2022 09:47 PM

Czas w końcu się pojawić w tym temacie i odrazu z grubej rury w skrócie napisać co się dzieje w firmie i czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie.

Zaczniemy od samochodów.

Scania #PO 49807 czyli Topline Redka. Tak jak już widzieliście auto przeszło małe modernizacje jako nagroda dla dobrej pracy Piotrka. Chłopak ma jeszcze kilka pomysłów na swoje auto i będą one w najbliższym czasie zrealizowane. Priorytetem jest teraz zakupienie dla niego naczepy na stałe.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Na kolejny strzał idzie Scania R450 Highline, którą aktualnie jeździ Arek. Aktualnie chłopak jest na zjeździe do kraju i opuszcza ten samochód, który wdzięcznie podróżował po europie i nigdy nas nie zawiódł. Auto właściwie jest już sprzedane i opuszcza nasze szeregi. Arek siada na czarnego Dafa w medze.

No i najnowsze modernizacje dwóch naszych samochodów. Daf mój i daf Piotra. Nie będę dużo się rozpisywał bo gołym okiem widać zmiany na samochodach. Teraz mogę już śmiało powiedzieć, że powinniście domyśleć się w jakim kierunku idziemy. Chcemy wyróżniać się na rynku ale bez zbędnych fajerwerków. Czysto, schludnie i z klasą.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Na obecną chwilę chcemy zrezygnować z niskich kabin na rzecz wysokich i jak na ten moment dążę do posiadania we flocie samych najwyższych kabin aby kierowcy mieli choć trochę wygody na 2 tygodniowych kółkach.

No i najważniejsze. Udało mi się podpisać kontrakt z NordFrostem. Ja i PiotrNMR lecimy na dwa auta. Stała robota, głównie Anglia od czasu do czasu Francja i Hiszpania. Zobaczymy jak będzie sie to układało i podejmę decyzję czy wstawiam więcej aut pod tą firmę. Więcej szczegółów dowiecie się z relacji, które niedługo się pojawią z mojej strony.