eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
JarPol - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: JarPol (/thread-53279.html)



RE: RusPol - Ziom - 14/04/2022 03:52 PM

Po prostu bardzo wspaniała fotorelacja , świetne różnojakie ujęcia na najwyższym poziome Smile


RE: RusPol - mazurski_separatysta - 15/04/2022 06:59 AM

Jak zawsze świetna fotorelacja, oprócz pięknego zestawu i wspaniałych ujęć dostajemy od Ciebie ciekawe i szczegółowe opisy. Do zobaczenia po świętach!


RE: RusPol - Aras. - 20/04/2022 12:38 PM





Wałcz (PL) – Le Havre (Francja)

Po świętach znowu trzeba wrócić za kółko i zarabiać. Jakoś nie marudziłem na marne oferty i suma summarum pierwsza trasa padła do Francji z nawozami, 23 tony na pace, a stawka za okrągłe 1,5 euro z km. W poniedziałek rano byłem już na bazie, zatankowałem do pełna baki i pojechałem się ładować. Zeszło dość szybko i około 18;00 wyruszyłem do Francji, ruch na autobahnie spokojnie jak na nocna porę, korków nie odczułem bo ring Berlina szedł jak pączki. Za Magdeburgiem strzeliłem 9-tkę i ruszyłem dalej, w dzień prawie pusto było, trochę korków przed Dortmundem ale to standard. Potem to już wielka hulaj dusza, wszystko by się udało, gdyby nie zbrakło ponad 30 minut do czasu jazdy, a tak stanąłem za bramkami i przespałem się. Zrzutka miała być na środę na 08:00 rano, to przyjechałem 2,5 godziny wcześniej i zrzucili. Teraz planuje uderzyć na ciepłą Portugalię, czy będzie towar to się okaże w kuluarach.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dziękuje za oglądanie i do następnego.



RE: RusPol - Heywood - 20/04/2022 12:48 PM

Fajne zdjęcia, jak lecisz na Portugalię to może się gdzieś zjedziemy po drodze. Tongue


RE: RusPol - Ziom - 20/04/2022 01:18 PM

Całkiem niezła i ciekawa fotorelacja , świetne ujęcia Smile


RE: RusPol - Niktoś - 20/04/2022 04:11 PM

Fotki jak zwykle świetne a zestawik klasa Smile


RE: RusPol - mazurski_separatysta - 20/04/2022 07:16 PM

Bardzo elegancki zestaw a sama fotorelacja na poziomie mistrzowskim. Ciekawe ujęcia, wysoki poziom grafiki oraz ciekawy i bogaty opis. Nic tylko oglądać i czekać na wiecej!


RE: RusPol - Daras94 - 20/04/2022 11:14 PM

Coś Pięknego Smile


RE: RusPol - myszaty - 21/04/2022 10:35 AM

Fotorelacja ciekawa Smile foty bardzo fajne


RE: RusPol - zawiszaczarny - 21/04/2022 08:35 PM

Ciemno wszędzie...ciemno wszędzie...co to będzie? dwa gołębie!! Ostatnia relacja słabiutka...jak za PRLu na jelczu= byle coś było.