eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
JarPol - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: JarPol (/thread-53279.html)



RE: RusPol - Aras. - 22/04/2022 01:12 AM

(21/04/2022 08:35 PM)zawiszaczarny napisał(a):  Ciemno wszędzie...ciemno wszędzie...co to będzie? dwa gołębie!! Ostatnia relacja słabiutka...jak za PRLu na jelczu= byle coś było.

Postaram się odnieść do twojego komentarza. Nie przypominam sobie, abym zrobił dużo słabszą relację niż do tej pory. Tak niestety nie jest.


RE: RusPol - Aras. - 22/04/2022 07:58 PM





Le Havre (Francja) – Algeciras (Hiszpania) – Porto (Portugalia)

Chciałbym z tego miejsca podziękować za ostatnie komentarze pod ostatnią relacją, bardzo mnie mocno motywuje i montuję dzisiaj dłuższą relację dla was. Mam nadzieje że nie zanudzicie się całkowicie.

Środa

Po rozładunku z Polski pojechałem na hotel, stanąć na 45 minut pauzy i przy okazji znaleźć ładunek na transie, ofert było tak dużo że można tylko brać. Zdecydowałem że, wezmę oleje silnikowe do Algeciras i 21 ton na pace niebezpiecznego towaru to było wyzwanie. Na załadunku byłem chwilę po 7 rano i zaczęli mnie ładować na spokojnie, że godzinę później mogłem ruszyć z firmy. Jechało się całkiem spokojnie i jedynie co irytuje to bramki co kilkaset kilometrów które można przeboleć. Mija godzina 16:00, a miałem niecałą godzinę do końca jazdy i trzeba było gdzieś po prostu stanąć. Zjechałem i wbiłem 9-tkę oraz ogarnąłem szamu, wziąłem prysznic i poszedłem spać, bo nocka będzie jechana konkretnie.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Czwartek

Wstałem około 2 nad ranem, zrobiłem jakieś żreć co by człowiek zjadł i pojechałem dalej w stronę Hiszpanii, ruch był w miarę spokojny, za granicą Hiszpanii z Francją była tylko jedna bramka, a potem ruch odbywał się dość normalnie. Do celu miałem jakieś 450 kilometrów i ponad 7 godzin jazdy wiec zatrzymałem się na kolejną 9-tkę na małej stacji benzynowej w południowych obrzeżach Madrytu. Wieczorem około godziny 22:00 ruszyłem dalej w kierunku Algeciras.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Piątek

Na rozładunek pojawiłem się 10 minut po godzinie 5 nad ranem, szybko zrzucili towar i załadowałem się do Portugalii z pustymi beczkami, 10 ton na pace to lekko pójdzie. Dwie godziny ujechałem i już musiałem się zatrzymać w Sewilli na krótkie wakacje w postaci snu. Wieczorem przed godziną 19 wyruszyłem w stronę Porto, sam wyjazd z Sewilli należał do wyzwań, gdyż kierowcy osobówek wygrali prawko w chipsach i szło to dość znośnie. Później szło to z górki, na rondzie w Salamance udałem się w kierunku Portugalii i jazda szła bez żadnego oporu.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Sobota

Czas się kończył niczym struś pędziwiatr, a o godzinie 4 nad ranem zajechałem na firmę i zrzuciłem towar, miałem jeszcze ponad 30 minut do wykorzystania, więc do parkingu dojadę na luzie. Po dojechaniu na miejsce i wykręceniu pauzy będę szukał ładunku powrotnego w stronę kraju, aby jeszcze raz przed majówką strzelić szybkiego strzała na Hiszpanię.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dziękuje za oglądanie, relacja z powrotu do Polski pojawi się niebawem i będzie tak samo długa, jak ta obecnie. A tymczasem dziękuje za przeczytanie i do następnego. Bajo!



RE: RusPol - Tedy - 22/04/2022 08:23 PM

Całość na wysokim poziomieSmile


RE: RusPol - Ziom - 22/04/2022 08:25 PM

Kolejna bardzo dobra fotorelacja , lux róznojakie ujęcia na wysokim poziome Smile


RE: RusPol - Matekones - 22/04/2022 08:38 PM

Bardzo fajnie Aras, swietny fafik Smile


RE: RusPol - Daras94 - 22/04/2022 09:41 PM

Kozacka Fotorelacja Smile


RE: RusPol - Redek - 22/04/2022 10:51 PM

Gitara Arek.


Cytat:Triest - Madryt - Warzywa - 14T

Siemanko łapcie ode mnie kolejną zaległą relację. Kilometrów ponad 2 tysiące trasa zrobiona w 3 dni bez większych problemów pomimo mojego pierwszego wyjazdu do Hiszpanii. Jak dla mnie miazga klimatyczny kraj. Od Madrytu nie daleko w okolicy ładowałem mandarynkę na Niemcy także niedługo pojawi się kolejna relacja.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: RusPol - Daras94 - 22/04/2022 11:16 PM

Coś Pięknego Smile


RE: RusPol - Tedy - 23/04/2022 10:26 AM

Świetne i klimatyczne są te fotkiSmile


RE: RusPol - Aras. - 23/04/2022 10:36 AM

Redziu, weź no poczekaj na mnie, to zrobimy humanitarke na dwa auta :E

Relacja kozak, liczę na więcej pstryków i tego się trzymaj Big Grin