eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szeptuch | Produkcja palet - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Szeptuch | Produkcja palet (/thread-53293.html)

Strony: 1 2


Szeptuch | Produkcja palet - Maciek11 - 16/10/2021 10:15 PM

Image

O NAS

Nasza firma została reaktywowana z dawnego Skoteksu. Od teraz zajmujemy się produkcją palet przemysłowych oraz euro. Nasza baza mieści się niedaleko Brodnicy w małej miejscowości - Gortatowo. Świadczymy usługi na terenie całej Europy w wyłączeniem Francji i co do tego prowadzi Hiszpanii i Portugalii, Skandywanii oraz część Azji.


Oferta

Zajmujemy się produkcją i transportem palet. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, nasze pojazdy posiadają GPS aby śledzić czynności wykonywane podczas pracy lub podczas kradzieży auta wraz z ładunkiem. Będziemy się starać aby nasze produkty były dobrej jakości oraz zaspokajały potrzeby najbardziej wymagających klientów.


Tabor

W naszym taborze posiadamy auta z 2020 roku, są to ciągniki siodłowe marki Man TGX połączone wraz z naczepami marki Kogel. wyposażone są one w wiele systemów, które wspierają kierowcę podczas jazdy oraz uprzyjemniają mu jazdę. Są one wyposażone w np: Grzany oraz wentylowany fotel kierowcy jak i pasażera, 2 leżanki, asystent pasa ruchu, asystent ruszania pod górę, tempomat wraz z odległościówką, klimatyzacja, dodatkowe trąby oraz oświetlenie i wiele więcej.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ciągniki siodłowe

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marka: Man TGX
rocznik: 2020
emisja spalin: euro 6
moc: 470
pojemność skokowa: 12419


Numer rej: CBR 2WP5 - Kierowca - Maciej

Image

Image



Marka: Man TGX
rocznik: 2020
emisja spalin: euro 6
moc: 470
pojemność skokowa: 12419


Numer rej: CBR 2WP4 - Kierowca - Jakub

Image

Image

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naczepy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marka: Kogel
model: Cargo
podwozie: mega

Image

Image



RE: Szeptuch | Producent palet - Lodomirel - 16/10/2021 10:17 PM

Zapowiada się fajnie, powodzenia! 10/10


RE: Szeptuch | Producent palet - Kacpii - 16/10/2021 10:17 PM

Zapowiada się ciekawie Cool


RE: Szeptuch | Produkcja palet - BlondynYT - 16/10/2021 11:03 PM

Hmmm... W końcu widzę coś innego niż wszystko, tak jak moi przedmówcy, zapowiada się naprawdę ciekawie. Powodzenia w rozwoju!



RE: Szeptuch | Produkcja palet - Ziom - 17/10/2021 08:50 AM

Ulala świetne się firma prezentuje i tabor , tylko życzyć powodzenia na rynku Wykrzyknik Wink


RE: Szeptuch | Produkcja palet - Tedy - 17/10/2021 08:57 AM

Ciekawe i zawsze coś nowego - powodzeniaSmile


RE: Szeptuch | Produkcja palet - BorUwa - 17/10/2021 10:14 AM

Ciekawie się zapowiada, powodzonka!


RE: Szeptuch | Produkcja palet - Aras. - 17/10/2021 05:42 PM

Zapowiada się dobry projekt, powodzenia Big Grin


RE: Szeptuch | Produkcja palet - Maciek11 - 19/10/2021 05:32 PM

Pierwszy wyjazd w trasę całym zestawem. Szybki strzał na Szwecje i po całej trasie wleci ode mnie relacja Big Grin


Image

Image



RE: Szeptuch | Produkcja palet - Harnaś_TGX - 08/11/2021 04:53 PM

Witam wszystkich, jestem nowym kierowcą w firmie Szeptuch, poruszać się będę Manem którego widzicie poniżej. Aktualnie pracownicy naszej firmy załadowali mi naczepę paletami i poruszam się w kierunku Koblencji do stałego klienta. Prezes załatwia mi już powrót i koniec tygodnia spędzę na ciężkim kraju rozwożąc palety lokalnym klientom. Za niedługo wpadnie jakaś większa relacja ode mnie, na chwilę obecną łapcie kilka fotek a ja biorę się za robotę. Big Grin
Z fartem!
Image

Image

Image