eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Uprzejma prośba o pomoc [mody] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 1 (/forum-229.html)
+---- Dział: Ogólne Rozmowy o grze (/forum-247.html)
+---- Wątek: Uprzejma prośba o pomoc [mody] (/thread-53333.html)



Uprzejma prośba o pomoc [mody] - mazurski_separatysta - 03/11/2021 01:18 PM

Cześć wszystkim - zrobiłem sobie przerwę od ETSa ale zamierzam wrócić i skuszony promocją na Steamie zakupiłem pierwszą część czeskiej produkcji pozwalającej nam śmigać po europejskich szosach. Mam pytanie - czy są jeszcze jakieś strony czy fora (np. rosyjskie) z działajacymi modyfikacjami? Chyba, że ktoś z was ma w swojej bibliotece coś ciekawego i chciałby się podzielić. Chętnie przytuliłbym DAFa 95 XF, jakąś firankę i mapę z polskim akcentem. Chyba, że nie warto wracać do tego klasyka? Z góry dzięki za odpowiedzi, trzymajcie się ciepło.


RE: Uprzejma prośba o pomoc [mody] - MATAMET - 03/11/2021 04:28 PM

Nie warto grać w tego crapa, jak już chcesz odkopać dinozaura, ogarnij sobie German Truck Simulator z patchem 1.32 i do tego dograj sobie mapę PolishGTS, najlepsza mapa Polski jaka kiedykolwiek powstała do gier SCSu


RE: Uprzejma prośba o pomoc [mody] - tnativek - 03/11/2021 05:10 PM

(03/11/2021 04:28 PM)MATAMET napisał(a):  Nie warto grać w tego crapa, jak już chcesz odkopać dinozaura, ogarnij sobie German Truck Simulator z patchem 1.32 i do tego dograj sobie mapę PolishGTS, najlepsza mapa Polski jaka kiedykolwiek powstała do gier SCSu

najlepsza mama polski do gier scsu to fikcyjna polska i wielkopolska Tongue