eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Stary dobry kierowca i doświadczony szuka pracy. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Szukam Pracy (/forum-494.html)
+----- Wątek: Stary dobry kierowca i doświadczony szuka pracy. (/thread-53395.html)



Stary dobry kierowca i doświadczony szuka pracy. - Aras. - 04/12/2021 12:12 AM

Witam.

Jak w temacie. Poszukuję fajnej, a zarazem ogarniętej VS-ki. Nie interesuje mnie jazda typowo pod kilometry, ponieważ zasoby czasowe są mocno ograniczone i ściganie się na kilometry mnie nie rajcują. Są rzeczy, które są ważniejsze od gry i więc wolę pojeździć tylko na relację Big Grin Wszystko jest do dogadania.

Co mogę zaoferować?
- Bezszkodową jazdę, umiejętność wykonywania zleceń na czas.
- Kierunki? Jak najbardziej do dogadania, preferuję po krajach Europy oraz wschód.
- Staram się robić w miarę przyzwoite zdjęcia
- Wersja gry 1.41/1.42
- Posiadam takie mapy jak Promods + Middle East, Rusmap, Southern Region, The Great Steppe.

Jaki sposób kontaktu? Preferuje na PW na forum oraz Facebook lub w tym temacie. Jeśli chcesz kontakt przez FB, zostaw w wiadomości prywatnej. Tylko przyjmuje poważne propozycje, więc jeśli jesteś dalej zainteresowany, bez zastanowienia pisz.

Pozdrawiam i życzę miłej nocki Big Grin

Edit: Oferta nieaktualna, jeżeli piszesz ofertę i bym nie odpisał, to znaczy że już nie szukam :E



RE: Stary dobry kierowca i doświadczony szuka pracy. - Aras. - 04/12/2021 01:28 PM

Refresh, zachęcam kandydatów do składania ofert tutaj Big Grin


RE: Stary dobry kierowca i doświadczony szuka pracy. - VoreZ - 04/12/2021 01:52 PM

polecam Smile