eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zatrudnianie pracowników - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Zatrudnianie pracowników (/thread-53446.html)



Zatrudnianie pracowników - MrTroII - 28/12/2021 12:51 AM

Hej mam parę pytań związanych z zatrudnieniem pracowników.
1. Czy się opłaca (choćby tylko 1)
2. Kiedy to zrobić (czy jak będę mieć dużo/mało kasy czy coś, bo aktualnie mam pożyczkę na 400k i 200k na koncie)
3. Jak pracownik działa (czy wykonuje kursy gry jestem w grze czy offline też kasę mi nabija)
4. Czy zatrudniając pracowników trzeba patrzeć różne agencje bo ostatnio patrzyłem i każdy miał 1 gwiazdkę i niechce mi się płacić by ten zamiast do celu to do rowów wjeżdżał i prosił o kasę by naprawić pojazd
5. Zatrudniając pracownika trzeba kupić mu osobną ciężarówkę i garaż (czy mogę dać go do mojego garażu, oddać mu moją ciężarówkę a ja będę jeździć na szybkich misjach gdzie nie trzeba własnego sprzętu)


RE: Zatrudnianie pracowników - Kukasz - 28/12/2021 10:11 AM

Wszystko się opłaca, tylko właściciel też musi zarabiać... Smile


RE: Zatrudnianie pracowników - ToNieMrKuba - 28/12/2021 01:00 PM

(28/12/2021 12:51 AM)MrTroII napisał(a):  Hej mam parę pytań związanych z zatrudnieniem pracowników.
1. Czy się opłaca (choćby tylko 1)
2. Kiedy to zrobić (czy jak będę mieć dużo/mało kasy czy coś, bo aktualnie mam pożyczkę na 400k i 200k na koncie)
3. Jak pracownik działa (czy wykonuje kursy gry jestem w grze czy offline też kasę mi nabija)
4. Czy zatrudniając pracowników trzeba patrzeć różne agencje bo ostatnio patrzyłem i każdy miał 1 gwiazdkę i niechce mi się płacić by ten zamiast do celu to do rowów wjeżdżał i prosił o kasę by naprawić pojazd
5. Zatrudniając pracownika trzeba kupić mu osobną ciężarówkę i garaż (czy mogę dać go do mojego garażu, oddać mu moją ciężarówkę a ja będę jeździć na szybkich misjach gdzie nie trzeba własnego sprzętu)

1. tak
2. najlepiej bez pożyczki
3. pracuje tylko wtedy gdy ty masz włączoną gre
4. nie trzeba
5. możesz jeździć na szybkich zleceniach