eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Karbowniak Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Karbowniak Transport (/thread-53481.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Karbowniak Transport - myszaty - 21/01/2022 05:41 PM

Foty ciekawie się prezentują Smile


RE: Karbowniak Transport - Ziom - 21/01/2022 06:03 PM

Całkiem ciekawe fotki są Smile


RE: Karbowniak Transport - Aras. - 21/01/2022 09:28 PM

Fajna, krótka ta relacja Big Grin


RE: Karbowniak Transport - Niktoś - 22/01/2022 07:49 AM

Fotki w porządku, zestaw ładny,tak trzymać Smile


RE: Karbowniak Transport - Lombardi - 22/01/2022 12:29 PM

Fajniutka fotorelacja


RE: Karbowniak Transport - Harnaś_TGX - 22/01/2022 12:38 PM

Ciekawie to wygląda, powodzonka! Big Grin


RE: Karbowniak Transport - Lodomirel - 22/01/2022 02:38 PM

Fajna renata, fotki również Big Grin


RE: Karbowniak Transport - DawidK - 24/01/2022 01:10 AM

Witam wszystkich!

Ostatnio pisałem, że wrzucę relacje ze strzała na Włocha jednak było tyle spraw, że nie udało się tego zrobić Sad Między czasie udało się w końcu wymienić ogumienie w zestawie i wprowadzić się do środka. Było też parę spraw papierkowych, ale cały czas wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku i powoli myślę już nad kolejnym zestawem, ale o tym innym razem.

Dziś mała wycieczka nad Francuskie wybrzeże, miały być tylko strzały na Włocha i powrót jednak zadzwonił spedytor, że jest dobra kasa do zarobienia, więc wziąłem ten kursik i już miałem ułożoną robotę na powrót do kraju. Do rzeczy po telefonie od spedytora podleciałem w okolice Turynu [I], dokładnie 40 kilometrów dolotu. Załadunku cała lufa jakiś kartonów, papiery i ogień. Ze wszystkim zeszło się jakaś godzina z hakiem, więc nie ma co marudzić. Do celu jakieś 400 kilometrów w większej części landami, więc wiedziałem, że na strzała na pewno nie dolecę. Droga jednak wynagrodziła wszystko swoimi widokami. Przed rozładunkiem w okolicach Marsylii [F] zrobiłem sobie 15' na pompie i niecałe 100 kilometrów dolotu na zrzutkę. Sprawdzając wcześniej firmę wiedziałem już, że będzie to firma położona w malowniczym porcie, jednak po dojechaniu dopiero zobaczyłem jak tam pięknie. Na rozładunku również szybka akcja, papiery do biura, od razu numer rampki i podstawiamy się. Podobnie jak na rozładunku zeszło się około godzinkę, w tym czasie wykręciłem sobie resztę pauzy i poszedłem przejść się w port. Od razu po tym wylot na kolejny załadunek i ile fabryka dała wracamy do kraju!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dziękuję za uwagę i do następnego!



RE: Karbowniak Transport - Tedy - 24/01/2022 08:44 AM

Świetna fotorelacja, klasa sama w sobieSmile


RE: Karbowniak Transport - Ziom - 24/01/2022 09:16 AM

Rewelacyjna fotorelacja , świetne fotki na wysokim poziome Wykrzyknik Smile