eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Karbowniak Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Karbowniak Transport (/thread-53481.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Karbowniak Transport - DawidK - 19/02/2022 02:25 PM

(19/02/2022 12:53 PM)Redek napisał(a):  Spoko relacja zwłaszcza te ze środka masz jakiś mod na kamerę?

Tak, na F4 nie ma limitu Smile


RE: Karbowniak Transport - DawidK - 20/02/2022 10:13 PM

Sieemano!

Minęło parę dni od ostatniego odzewu, ale było trochę ogarniania jednak wszystko się ustabilizowało i ostatnimi czasy idzie przyjemnie i dość spokojnie. Została również zamówiona naczepa, która powinna być do odbioru za jakiś miesiąc, dwa. Tata cały czas na spokojnie jeździ Renatą, ma całkiem spory luz, kiedy potrzebuje zjeżdżać to zjeżdża, jednak z czasem chyba przejdzie na krajówkę żeby bywał częściej w domu. To chyba tyle z tego się dzieje u nas, póki co dobierać nic nie będziemy, chociaż kto wie jak to się potoczy.

Ja ostatnio bujam się po takich krajach jak Niemcy, Holandia, Dania, Szwecja trafiła się fajna trasa na zjazd do domu, a mianowicie załadowałem się w Bremerhaven jakimiś częściami i leciałem z tym do Norymbergi. Potem jak wiadomo zrzutka i załadunek jakiś trzech maszyn rolniczych i z tym jechałem do rolnika w okolicach Ołomuńca. Cała trasa generalnie bardzo spokojnie, były jakieś ształy, jak wiadomo na granicach trzeba było się zatrzymać, takie nowe przepisy. Wszędzie raczej bez większych spin, na firmach jak wiadomo na papiery trzeba było poczekać. Po rozładunku Bremerhaven brakło paru minut żeby się zatrzymać no i cóż wydruk, jedzenie i spanie. Na wjeździe do Czech zatrzymałem się, założyłem czytnik i ogień dalej. Landoweczkami przez wsie i w końcu cel. Pan rolnik bardzo w porządku, szybka zrzutka z chłopakami, którzy pomogli, dostałem również fajną kolacje i możliwość umycia się pomieszczeniu dla pracowników. Takie coś się docenia, nocka na gospodarstwie i dalej pojechałem ładować do trójmiasta.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dziękuję wszystkim za tak liczny odzew! i zapraszam do komentowania kolejnego postu.



RE: Karbowniak Transport - myszaty - 20/02/2022 10:31 PM

Fotorelacja ciekawa Smile foty są bardzo fajne 10/10


RE: Karbowniak Transport - Bery - 21/02/2022 12:12 AM

Kadry super, zestaw miły dla oka a relacja treściwa. Jednym słowem, dobra robota! Big Grin


RE: Karbowniak Transport - Ziom - 21/02/2022 08:35 AM

Fotorelacja jest wprost rewelacyjna i bardzo świetne kadry a urozmaicone ujęcia kozackie 10/10


RE: Karbowniak Transport - Matex - 21/02/2022 06:33 PM

Eleganckie foty Smile


RE: Karbowniak Transport - DawidK - 25/02/2022 02:45 AM

Sieemano!

Siedzę właśnie w Holandii na 11' więc postanowiłem dodać coś na świeżo. Wyruszyłem z domu i poleciałem na szybko załadować w trójmieście, ładowałem u rolnika jakieś maszyny najprawdopodobniej do krów jednak nie jechałem z tym do drugiego rolnika tylko na jakiś magazyn przeładowczy oddalony 25km od Malmö generalnie szło fajnie na załadunku jak i rozładunku. Trasa do Świnoujścia szła bardzo mozolnie, dopiero w Szwecji kawałek udało się podgonić. Po zrzutce magazynu kawałek podlotu i kolejny załadunek, tym razem materace i z tym pełen ogień do Arnhem. Ta trasa szła już fajnie, normalna droga nie jakieś landy. 300km przed celem stanąłem na 45' obiadek i start dalej żeby jeszcze tego samego dnia zrzucić, firma po wcześniejszym sprawdzeniu otwarta do 18:00 ja stawiłem się parę minut po 16 choć awizo na kolejny dzień. Po dojeździe byłem pewien, że nie uda się rozładować, bo było parę zestawów, a czasu pracy chłopaków mało. Jednak poszedłem do biura zapytać no i udało się, auta, które tam stały były już rozładowane, a chłopaki dokręcali pauzy. Szybko rampka i wiadomo jak to pod koniec pracy, chłopakom śpieszyło się do domu, więc rozładowali błyskawicznie. Papiery ogarnięte, więc poszedłem zapytać czy mogę zostać na firmie do rana. Pani się zgodziła musiałem tylko przejść się do ochroniarza i powiedzieć mu, że zostaję. Prysznic na firmie, kolacja, browar i jutro podlot 140km na załadunek!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Szybka nocna relacja, widzimy się niedługo!



RE: Karbowniak Transport - Ziom - 25/02/2022 08:35 AM

Elegancka fotorelacja + świetne urozmaicone ciekawe ujęcia Smile


RE: Karbowniak Transport - Daras94 - 25/02/2022 10:53 AM

Piękna Fotorelacja Smile


RE: Karbowniak Transport - Tedy - 25/02/2022 05:27 PM

Po prostu świetna fotorelacjaSmile