eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Karbowniak Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Karbowniak Transport (/thread-53481.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Karbowniak Transport - DawidK - 05/03/2022 07:59 PM

Siemanko!

Dziś post bardziej informacyjno-organizacyjni, lecz pod koniec wrzucę parę zdjęć ze spontanicznego strzała za kolegę. Postaram w miarę sprawnie wszystko przekazać choć trochę ostatnio mam na głowie. Zacznijmy może od tego, że od jakiegoś czasu zaczęła sypać nam się Renatka, tato przez jakiś czas jeździł więcej po serwisach niż z ładunkami, na jednym serwisie nie ma części, na drugim nie wiedzą w ogóle za co się zabrać. Po dłuższych przemyśleniach postanowiłem, że zestaw zostanie sprzedany. Tato wraca właśnie z Holandii i zaraz po powrocie wypakuje wszystkie swoje rzeczy i zestaw zostanie wystawiony. Idąc chronologicznie dalej, będzie brakowało zestawu, zgadza się! Zaczęliśmy już rozmowy ze Scanią, coś już zostało ustalone jednak przed nami jeszcze trochę czasu i załatwiania zanim auto będzie w moich rękach. Jest również pomysł i możliwość aby pobrać od razu dwa samochody, tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany pracą zapraszam do kontaktu. Po zakupie aut tato zasiądzie na czerwoną strzałę, które zresztą dostała już swoją naczepę. Były rozmowy z wieloma firmami, ale pod sam koniec udało się dogadać z kolegą, który wypożyczył nam Kronke, tak więc naczepa zostaje z nami. Jak zobaczycie na zdjęciach przeszła ona serwis. Na serwis wpadła również Scania, olej wraz z filtrami i innymi pierdołami, które potrzebowały wymiany, jako dodatek autko dostało nowe koła. To chyba tyle, ja działam dalej i zapraszam każdego kto szuka pracy jakoś na pewno się dogadamy.

Image

Kilka słów o trasie, a mianowicie siedziałem w domu i ogarniałem sprawy firmowe, nagle zadzwonił kolega, że padło mu autko, a ma już dogadany fracht i czy jest możliwość skoczyć za niego, ponieważ on musi pozbierać auto. Długo się nie zastanawiałem, dobrze żyjemy i zawsze sobie pomagamy, więc szybko spakowałem się na dwu dniową trasę i pojechałem na załadunek. Ładowałem ziemie w workach, z którą leciałem do Wrocławskiego Auchana. Trasa bardzo lajtowa, obeszło się bez tracenia czasu w korkach. Jedynie na rozładunku ciasnota, ale taki problem to nie problem. Pauza 9' na Auchanie i powrót również z towarem, jednak załadowanym w innym miejscu.

Image

Image

Image

Image

Image

*więcej informacji w sprawię pracy w wiadomości prywatnej na forum Smile



RE: Karbowniak Transport - Daras94 - 05/03/2022 08:26 PM

Piękna Fotorelacja Smile


RE: Karbowniak Transport - Ziom - 05/03/2022 08:29 PM

Niesamowicie fotorelacja wyszła , świetne fotki i ujęcia Smile


RE: Karbowniak Transport - Lodomirel - 05/03/2022 10:26 PM

jak zwykle klasa 10/10


RE: Karbowniak Transport - Tedy - 06/03/2022 09:40 AM

Fotorelacja jak zwykle ciekawa i trzyma wysoki poziomSmile


RE: Karbowniak Transport - BaToNxpompa - 06/03/2022 01:08 PM

Klasa sama w sobie! Smile Wysoko


RE: Karbowniak Transport - mazurski_separatysta - 06/03/2022 09:15 PM

Super relacja i bardzo konkretne zdjęcia !


RE: Karbowniak Transport - zultrizin - 08/03/2022 11:26 AM

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Gdy zobaczyłem ogłoszenie Dawida długo się nie zastanawiałem. Od razu wykonałem telefon, szybka rozmowa i robota załatwiona. W domu pakowanie i wycieczka do Szczecina, gdzie mieliśmy podpisać umowy i załatwić wszystkie formalności. Gdy wszystko było już dopięte, strzeliliśmy sobie po piwku i następnego dnia miałem ruszać. Z samego rana Dawid podwiózł mnie na parking, gdzie stacjonują zestawy, szybko się spakowałem i w trasę. Podlot na pusto do Hamburga, dokładniej na przedmieścia do magazynu Ikei. Do samego Hamburga udało mi się dolecieć w 4,5h więc pauza idealnie wypadła w trakcie załadunku. Co do załadunku to rampa, szybko poszło i można było lecieć na Monachium. Po drodze jak to w Niemczech kilka zwężek, ale ogólnie jechało się bardzo przyjemnie. Gdy kończył się już czas trzeba było zjechać na pauzę. Po pauzie koło godziny 6 szybka poranna toaletka, dwa hot-dogi na stacji i poszły konie po betonie. Przed Monachium wykręciłem jeszcze 45' żeby w razie czego mieć spokój. Rozładunek tak samo rampa, tylko tutaj już pojawił się problem z papierami. Trzeba było trochę poczekać, ale co do czego skończyło się dobrze. Na rozładunku dostałem już cynk o następnym ładunku. Drugi koniec miasta, ładujemy nawozy i z tym na Włochy. Dawno się nie było, są chęci do jazdy. Dzięki za przeczytanie tych wypocin. Zostawiam was z fotkami, bajo!


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.







RE: Karbowniak Transport - DawidK - 08/03/2022 11:45 AM

Witamy na pokładzie!


RE: Karbowniak Transport - Tedy - 08/03/2022 12:51 PM

Bardzo ciekawa i fajna fotorelacjaSmile