eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ATRANS - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: ATRANS (/thread-53566.html)

Strony: 1 2


RE: ATRANS - pawcio8201 - 16/02/2022 10:02 PM

(16/02/2022 09:31 PM)Ziom napisał(a):  Całkiem ładne się zestaw przedstawia i szerokości i przyczepności Wykrzyknik

Dzięki pozdro!


RE: ATRANS - pawcio8201 - 18/02/2022 10:37 PM

Kolejne bałkańskie kółko już za mną!
PL-RO-BIH-A-PL
A więc bilans trasy wygląda tak 10 przekroczonych granic 3050 przejechanych kilometrów i jedna awaria.
No to tak w poniedziałek załadowałem 22 tony rolek papieru w Opolu i poleciałem do Hunedoara (RO). We wtorek o ósmej się rozładowałem i załadowałem się w tym samym miejscu do Sarajewa wszystko szło elegancko. Na granicy Rumuńsko-Serbsko trochę poczekałem ale nie za długo. Niestety w Serbii spotkała mnie awaria zapieczony zacisk z awarią uporałem się dosyć szybko i poleciałem dalej.
Po dojeździe do celu zrobiłem pauza 9h i podleciałem 52km na załadunek opon do Wiednia (A). Potem już prosto podleciałem 2km na załadunek i w czwartek wieczorem
byłem już na rozładunku w Wrocławiu. Dzisiaj rano się rozładowałem a o 15 podstawiłem naczepę na załadunek. W poniedziałek szybkie Niemcy i trzeba będzie coś podłubać przy dafiku! SzerokościWykrzyknik

Łapcie kilka fotek z trasy


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image