eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Przyczepa ze skrętną osią! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Przyczepa ze skrętną osią! (/thread-53585.html)



Przyczepa ze skrętną osią! - 3afro3 - 21/02/2022 10:28 PM

Witajcie mobilki. Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale. Przeszukałem internet i nie znalazłem odpowiedzi na bardzo ważne pytanie:

Czy istnieje symulator albo odpowiednie mody, które dają możliwość jazdy solówką z "karuzelą" czyli przyczepą ze skrętną pierwszą osią?

Cały problem polega na tym, że wymaga to dwóch punktów łamania zestawu. Marzy mi się granie w coś takiego, ale nigdzie nie znalazłem informacji czy to w ogóle jest możliwe. Najlepiej gra na ps4. Nie jestem na bieżąco z grami. Ostatnia w jaką grałem to hard truck 18 wheels of steel xD od tamtego czasu na pewno dużo się zmieniło. Ehhh na starość zachciało się grać w gry z ciężarówkami tak jakby jeżdżenie prawdziwymi mi nie wystarczało xD pozdrawiam!


RE: Przyczepa ze skrętną osią! - Marcin D - 21/02/2022 10:36 PM

Tak są takie mody do ets2 Smile np do mana,mercedesa czy scanii Smile


RE: Przyczepa ze skrętną osią! - Michal_Z_gno - 21/02/2022 10:47 PM

Są takie mody do ETS2 ale gra jest jedynie na PC (planują niby konsolę ale to na razie tylko plany twórców gry no i nie wiadomo jak tam z modami będzie bo w standardzie tego jeszcze nie ma w grze - też jako plany).





Na PS4 masz Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. i tam też jest taka opcja.
Image
Image


RE: Przyczepa ze skrętną osią! - 3afro3 - 21/02/2022 10:49 PM

Czyli podsumowując można sobie polatać scyzorykiem na ps4 w "on the road" a w ets2 tylko na PC i tylko z modami?


RE: Przyczepa ze skrętną osią! - Michal_Z_gno - 21/02/2022 10:51 PM

(21/02/2022 10:49 PM)3afro3 napisał(a):  Czyli podsumowując można sobie polatać scyzorykiem na ps4 w "on the road" a w ets2 tylko na PC i tylko z modami?

Dokładnie tak jest.