eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T ''Kwiatek'' - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: German Truck Simulator
(/forum-217.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-218.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-77.html)
+---- Wątek: U.T ''Kwiatek'' (/thread-53666.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: U.T ''Kwiatek'' - Tedy - 01/04/2022 09:37 PM

Fotka fajna ale więcej nie możnaTongue


RE: U.T ''Kwiatek'' - Bytnarek - 02/04/2022 07:57 PM

02.04.2022

Dostałem koło 3 rano telefon od znajomego czy nie zawiozę foremek na jabłka pod Puławy, zgodziłem się zapytałem go o dane do załadunku i rozładunku, po 9 miałem być na załadunku w kraśniku (19km od bazy firmy), parę minut po 8 wstałem i zrobiłem sobie kawę i kanapki na drogę po czym wyszedłem i odpaliłem gadzinę, zapaliłem fajkę przy czym okrążyłem cały zestaw bo z sąsiadami nigdy nie wiadomo. Wsiadłem do auta odpaliłem nawiewy i cb, spuściłem ręczny i pomału wyjechałem z podwórka, po wyjściu na 74 ciąłem 9 zł do samego załadunku. Na miejscu byłem parę minutek po 9 zajechałem pod bramę i dostałem złą wiadomość, moich numerów nie było na bramie więc zjechałem na parking i zadzwoniłem do ziomka, okazało się że był błąd w rejkach, po wyprostowaniu błędu zostałem załadowany i wyjechałem na Puławy jakieś 20 po 11. Droga szła bardzo fajnie nie będę dokładnie jej opisywał, wziąłem łyka kawy i zjadłem kanapkę. Po 13 byłem na miejscu zajechałem na firmę, zgasiłem gadzinę i wyszedłem szukać kogoś kto mnie zdejmie przy czym zajarałem fajkę, znalazłem żonę właściciela która kazała mi się podstawić pod drzwi garażu, cofnąłem otworzyłem drzwi i zaczął się taniec z paletami. Po 15 wyjechałem w stronę domu, drogą uciekała bardzo dobrze, postanowiłem dopić kawkę i zjeść drugą i ostatnią kanapkę, po czym spaliłem kolejną fajkę. o 17 byłem u siebie, wyjąłem tarczę i rozpiąłem auto, wjechałem scanią na garaż bo przyjedzie Kamil i będziemy patrzeć do klocków.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dzięki za uwagę i zapraszam na więcejTongue



RE: U.T ''Kwiatek'' - TheBart95 - 02/04/2022 08:06 PM

Zdjęcia, jak i tekst bardzo fajny jest klimacik tamtych lat, którego bardzo brakuje teraz, czekam na więcej, pozdrawiam.


RE: U.T ''Kwiatek'' - Ziom - 02/04/2022 08:08 PM

Niezłe fotki i ciekawe ujęcia i opis również fajny , czuć ten klimat Cool


RE: U.T ''Kwiatek'' - Daras94 - 02/04/2022 09:21 PM

Kozackie Foteczki Smile


RE: U.T ''Kwiatek'' - Szoszon - 03/04/2022 01:15 AM

Jest klimat! Ok


RE: U.T ''Kwiatek'' - Tedy - 03/04/2022 08:56 AM

Bardzo fajna i ciekawa fotorelacjaSmile


RE: U.T ''Kwiatek'' - BorUwa - 03/04/2022 09:08 AM

luksus jest :E


RE: U.T ''Kwiatek'' - Niktoś - 03/04/2022 09:19 AM

No no,nie myślałem że jeszcze ktoś pyka w GTS...
Jest git Smile


RE: U.T ''Kwiatek'' - Bytnarek - 03/04/2022 06:36 PM

03.04.2022





Plan na dziś był prosty, pojechać do Lubartowa na magazyny załadować Lidla, wstałem jakoś po 7 ubrałem się i zrobiłem sobie kawę, skoczyłem sobie odpalić auto i włączyć nawiew i wróciłem do domu wypiłem kawkę spaliłem fajkę i wsiadłem w gadzinę. Ruszyłem do magazynu i dzwoniłem do magazyniera aby podpisał mi kwity bo jest niedziela, odebrał gdy byłem już na miejscu, poinformował mnie że będzie za 40 minut. Poczekałem chwilę na łóżku czytając gazety i pijąc kawkę, po 9 był już na miejscu otworzyłem drzwi i cofnąłem pod rampę, okazało się że ładować będę paleciakiem, Magazynier dowoził palety a ja ustawiałem je na pace. O 10 wyjechałem w stronę Kraśnika, droga szła bardzo dobrze ale kogo by to interesowało. O 11 byłem już na Lidlu w Kraśniku gdzie podjechałem pod rampę, czekały już na mnie pracownice aby odebrać towar, w Lidlu był już wózek elektryczny więc się trochę pobawiłem i przy okazji przyśpieszyłem mój powrót do domu bo w końcu mamy Niedzielę. O 12 ruszyłem do domu, po drodze spotkałem spotera, dojechałem do domu i czekałem na telefon od Kamila czy przyjdzie mi pomóc w Poniedziałek przy naczepię.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dzięki za uwagę!