eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem ze światłami - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Problem ze światłami (/thread-53671.html)



Problem ze światłami - hppavilion24 - 02/04/2022 05:36 PM

Mam taki problem że światła w trafficu jak i w moich ciężarówkach świecą tak słabo że w dzień są niewidoczne a w nocy latarnie świecą jaśniej niż moje długie światła
Gram na promods i poland rebuilding ale dla sprawdzenia zrobiłem profil bez żadnych modów i tam jest tak samo. Wie ktoś co można z tym zrobić?


RE: Problem ze światłami - oko - 02/04/2022 07:07 PM

Tak zmienili od 1.40


RE: Problem ze światłami - adamets2 - 04/04/2022 12:20 PM

(02/04/2022 05:36 PM)hppavilion24 napisał(a):  Mam taki problem że światła w trafficu jak i w moich ciężarówkach świecą tak słabo że w dzień są niewidoczne a w nocy latarnie świecą jaśniej niż moje długie światła
Gram na promods i poland rebuilding ale dla sprawdzenia zrobiłem profil bez żadnych modów i tam jest tak samo. Wie ktoś co można z tym zrobić?

Kwestia monitora/telewizora.

U mnie na TV 75' Samsungu QLED Q9FN (gdzie gram domyślnie we wszystkie gry z wyjątkiem strategii) nawet w nocy jest jasno

Na monitorze BenQ (monitor dla graczy, ale starszy) jest megaciemno

Na TV u mamy gdzie mam filmy z YT także momentami ETS2 jest za ciemny.

Dodam, że na upartego na Samsungu mogę jechać w nocy nawet w ogóle bez świateł. No ok... mogłem przed zmianą z 1.40... Tak więc zmiana na ok. Teraz jest optymalnie tylko trzeba sobie ustawić/zmienić monitor/telewizor...


RE: Problem ze światłami - Lopez - 24/04/2022 07:36 AM

A czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu bo u mnie to samo masakra


RE: Problem ze światłami - Aras. - 24/04/2022 10:38 AM

Nowy system oświetlenia od wersji 1.40 w górę bardzo się zmienił pod tym względem. To że w dzień będzie słabiej świecić, a w nocy lepiej to wynika właśnie z tej aktualizacji.


RE: Problem ze światłami - Lopez - 24/04/2022 03:08 PM

czytałem gdzieś żę jest jakiś mod od Piva co podobno to zmienia ale nie moge tego znaleść może coś wiecie albo macie to prosiłbym o link jak to możliwe


RE: Problem ze światłami - Tedy - 24/04/2022 07:19 PM

Ja używam ten mod, choć nie każdemu może on odpowiadać - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2440528569