eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH (/thread-53693.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Anaheim - 17/04/2022 10:46 PM


RiCö Internationale Transporte und Logistik GmbH
An d. Leege 22
37520 Osterode am Harz, Deutschland



RiCö jest sentymentalnym projektem zapoczątkowanym przez użytkownika Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.,
którego bezpośredni epizod w życiu związany z firmą napędza pasję. Głównym założeniem jest wizja kontynuacji
istnienia prawdziwej firmy o tej samej nazwie, w oparciu o ówczesny tabor i realizowana we współczesnych realiach.
Forma oddania hołdu nieistniejącej już firmie jak i silny sentyment twórców projektu do Ricö sprawia,
że nasze pojazdy są wykonane z największą starannością i dbałością o każdy najmniejszy detal.


Przykładowe pojazdy z naszego licznego i urozmaiconego taboru
Pojazdy w naszym parku maszynowym spełniają najnowsze oczekiwania
rynkowe realizując powierzone nam zadania z pełną satysfakcją naszych klientów.

Image

Image

Image

Image

RiCö wcale nie jeździło za fricö! Wink



RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - mazurski_separatysta - 18/04/2022 07:09 AM

Jest rozmach jak na Rico przystało, widziałem już wcześniej wasze fotki na fb i robią wrażenie. Nic tylko czekać na jakieś relacje!


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Bytnarek - 18/04/2022 07:10 AM

Stare dobre Rico czekam na relacje Big Grin


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Tedy - 18/04/2022 09:09 AM

Podoba mi się "odkopanie" nieistniejacej w rzeczywistym świecie firmySmile Zestawy fajnie się prezentują więc teraz czekam na jakieś fotki z trasSmile


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Ziom - 18/04/2022 09:20 AM

Stara dobra firma , więc czekam na jakieś fotorelacyjki z tras Smile


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - BorUwa - 18/04/2022 11:19 AM

Jest klimat Cool


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - TheBart95 - 18/04/2022 11:31 AM

Zestawy bardzo ładne i fajny pomysł, aby zrobić dla upamiętnienia firmę, której już nie ma, pozdrawiam i życzę sukcesów związanych z projektem.


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - ostry_zabrze - 18/04/2022 01:56 PM

Siema

Dawno mnie na forum nie było, ale już jestem jako jeden z właścicieli i twórców tego projektu. W udziale przypadła mi nowa fura niestety, nie nacieszyłem się nią zbyt długo. Moje gazowe Iveco po 3 tygodniach całkiem udanej współpracy auto stwierdziło że, sorry stary ale nie mam zamiaru więcej pracować. Samochód całkowicie stracił moc i nie za bardzo dało radę cokolwiek zrobić. Szybka decyzja spedycji że przepinamy naczepę, a włoski ogier na serwis.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

W serwisie niestety okazało się, że awaria jest dosyć poważna i ze względu na całą tą sytuację na świecie nie wiadomo ile potrwa.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wypakowany z auta miałem się udać do domu i czekać na decyzję co dalej, ale w międzyczasie okazało się że jakiś kierowca wypadł na kilka miesięcy z roboty (L4 połamana noga). Szybka podróż do Polkowic po odbiór "nowego" auta. Na miejscu okazało się że przypadł mi w udziale 2 letni ogryzek. Teraz szybkie pakowanko i jutro do Swarzędza po naczepę.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Anaheim - 18/04/2022 06:25 PM

Mam nadzieję, że nie było palone w środku i masz świeżutko :E Tak czy inaczej z MANem będziesz czuł się jak w domu, więc Ci się udało Smile


RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Aras. - 18/04/2022 07:44 PM

Podoba mi się ten projekt, czekam na więcej wojaży od was, bo zapowiada się konkretnie Big Grin