eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Marszałek Paintworks - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Marszałek Paintworks (/thread-53707.html)

Strony: 1 2 3


RE: Marszałek Paintworks - Truckere - 10/05/2022 08:28 PM

(10/05/2022 06:04 PM)Niktoś napisał(a):  Roboty może kupa,ale efekt zajebisty Smile

Kupa... dobre sobie, raczej ciężki gnój. Te siatki to naprawdę była katorga, to była rzeźba i tak nie jestem z tego do końca zadowolony, jeszcze kilka poprawek czeka ten skin, ale to tylko takie drobiazgi jak wielkość naklejek Angles Morts.


RE: Marszałek Paintworks - Truckere - 16/05/2022 10:51 AM

Na dzisiaj taka szybka adaptacja mojej "Biedronki" do Ekierek Kasta. Niestety, nie działa z najnowszą "Revisją" tych naczep, trzeba czekać na nowe XML-ki do MS2, a może i na nowe siatki? W każdym razie, proszę bardzo:

Image

Image

Image

Na mapkę Kalisza idealna. Chociaż w sumie tam to bardziej Dino, które pewnie też będzie przystosowane, jak znajdę sposób na skinowanie tej najnowszej wersji, bo tak to mi się nie opłaca tego robić, jeśli będą nowe siatki to praca psu w du pójdzie.


RE: Marszałek Paintworks - Aras. - 16/05/2022 01:54 PM

Biedronka super sprawa :E


RE: Marszałek Paintworks - Truckere - 17/05/2022 10:47 AM

No nie mogłem się powstrzymać, ale to się robiło prościej niż w przypadku Biedronki, bo tu tylko się loga przykleja. Ciężej jest na malowaniach typowo cało pojazdowych, jak się trzeba siatki uczyć.

Ale co, takie sielskie polskie obrazki. Wyobraźcie sobie tak:
- lato, może powiedzmy 10 lipca...
- 6:50
- 20 stopni już
- dostawa do Dino w drodze po krajówce
- poranna kawa

Image

Image

Image

Co prawda, fotki na Projekcie Kalisz by wyglądały znacznie lepiej, albo o, na takiej Fikcyjnej Wielkopolsce, albo Polesiu... Chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkich trzech autorów, jeśli to czytają Smile


RE: Marszałek Paintworks - Aras. - 17/05/2022 06:07 PM

Fajne to Dino. Pierwsza klasa.


RE: Marszałek Paintworks - Niktoś - 17/05/2022 06:33 PM

Dino malina Smile