eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac (/thread-53719.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 03/05/2022 11:17 AM

Więc może zacznę od początku: Mapa powoli się rozwija, a nowe tereny Korebarii już powstają. Jedno miasto jest już gotowe na cacy, więc jestem w sumie dumna z tej mapki. W miarę postępów będę publikowała zdjęcia z już gotowych lokacji.

A na start miasto Sárkánypart:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

05.05.2022

Myślę, że chyba mogę wydać oficjalnie szkic planu na wersję 0.0.2

Zielony: wersja 0.0.1
Żółty: tereny już przygotowane do wersji 0.0.2
Czerwony: tereny planowane w wersji 0.0.2

Image
-----------------------------------------------------------------------------------
Mam nadzieję, że spodoba się wam moja praca. Link do pobrania mapy poniżej:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - .:KoxTrucker:. - 04/05/2022 10:45 PM

Ale że kobieta mapmakerka? Blush


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 05/05/2022 12:59 AM

(04/05/2022 10:45 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Ale że kobieta mapmakerka? Blush

A czemu nie? ;3


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - .:KoxTrucker:. - 05/05/2022 09:23 AM

No nie wiem, first time widze coś takiego... Blush
A ogółem to super pracka Wink


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 05/05/2022 09:47 AM

(05/05/2022 09:23 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  No nie wiem, first time widze coś takiego... Blush
A ogółem to super pracka Wink
Spoczko haha

I cieszę się że się podoba Smile


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 07/05/2022 02:54 PM


07.05.2022
Cóż... nagrałam filmik z takim a'la overview, w sumie to już trzeci. Udostępniam jako postęp nad budową mapy. Fragment inspirowany Jadranską Magistralą niedaleko Zadaru, Chorwacja





RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 15/05/2022 11:07 PM

15.05.2022

Dzisiaj nadeszła pora na zmierzenie się ze stolicą Korebarii - Szőrös Város.

Nie powiem, dawno nic nie zajęło mi tak dużej ilości czasu jak ten największy węzeł. Jutro albo pojutrze cały ten odcinek mam nadzieję będzie już wykończony Wink
Image
Zachęcam również do dyskusji na temat mapy i własnych opinii. Z chęcią zobaczę co myślicie o moim projekcie a nawet może ktoś coś doradzi co jak


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Niktoś - 16/05/2022 06:52 AM

Z ciekawością przyglądam się temu tematowi, cieszę się że dziewczyna zajęła się edytorem, mało Was nawet jeździ a co dopiero buduje mapyWink
Wyskoczyłaś jak diabeł z pudełka z tą mapą,bez zapowiedzi szumnych,jak to zwykle bywa hehe..
No i może lepiej, zawsze wygląda to jakoś lepiej jak się już ma co pokazać,a nie kawałek wiejskiej drogi z krzakami i znakiem XD
Nie testowałem mapy bo dla mnie jeszcze za mała jest, ale może się skuszeWink
Tak czy siak powodzenia, wiem trochę o tym bo sam kiedyś budowałem w edytorzeWink


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 16/05/2022 12:40 PM

(16/05/2022 06:52 AM)Niktoś napisał(a):  Z ciekawością przyglądam się temu tematowi, cieszę się że dziewczyna zajęła się edytorem, mało Was nawet jeździ a co dopiero buduje mapyWink
Wyskoczyłaś jak diabeł z pudełka z tą mapą,bez zapowiedzi szumnych,jak to zwykle bywa hehe..
No i może lepiej, zawsze wygląda to jakoś lepiej jak się już ma co pokazać,a nie kawałek wiejskiej drogi z krzakami i znakiem XD
Nie testowałem mapy bo dla mnie jeszcze za mała jest, ale może się skuszeWink
Tak czy siak powodzenia, wiem trochę o tym bo sam kiedyś budowałem w edytorzeWink

Racja. Lepiej mieć co zaprezentować heh. Dzięki za wsparcie i mam nadzieję że niedługo mapka będzie już większą Wink


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Aras. - 16/05/2022 01:56 PM

Będzie można autobusem wozić pasażerów? :E
Tak poważniej, ciekawie wygląda, czekam na większe postępy.