eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mod Płatny - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Mod Płatny (/thread-53721.html)



Mod Płatny - Yogi - 04/05/2022 03:18 PM

Siemka mam pytanie odnośnie Dafa euro 6 od Pannickusa. Warto go kupić? Bo chciałbym jakiś porządny model Dafa 106tki i rozglądam się za jakimś płatnym dobrze zrobionym modelem


RE: Mod Płatny - Truckere - 04/05/2022 03:43 PM

Szczerze? Pannickus to jest niezły zdzierca. Żąda jakiejś chorej kasy za sklejanie z darmowych modów. Jak już chcesz mieć coś płatnego, to lepiej rozejrzeć się za granicą, gdzie płacisz co prawda 20€ za model, ale jest on od A do Z autorski, a nie jakieś sklejki.
Konkluzja:
- albo wystarczy Ci to co masz w grze
- albo sięgasz po drogie modele (drogie tzn. 20€+, bo 10€ za darmowe mody to też drogo)


RE: Mod Płatny - Yogi - 04/05/2022 04:59 PM

(04/05/2022 03:43 PM)Truckere napisał(a):  Szczerze? Pannickus to jest niezły zdzierca. Żąda jakiejś chorej kasy za sklejanie z darmowych modów. Jak już chcesz mieć coś płatnego, to lepiej rozejrzeć się za granicą, gdzie płacisz co prawda 20€ za model, ale jest on od A do Z autorski, a nie jakieś sklejki.
Konkluzja:
- albo wystarczy Ci to co masz w grze
- albo sięgasz po drogie modele (drogie tzn. 20€+, bo 10€ za darmowe mody to też drogo)

A jakiś link albo kontakt do kogos kto sie tym zajmuje?


RE: Mod Płatny - Truckere - 05/05/2022 01:08 AM

Niestety, wyszło tak, że akurat wstrzelił się w niszę i nie ma Euro szóstek w tandemie, no chyba że te tandemy od Ekeri od Kasta.
Jeśli to nie musi być koniecznie Daf E6, to jest sporo modów na tandemy np. DAF od Vadika, Scania RJLa itd.
Nie jestem szczerze skłonny płacić Pannicusowi za jego pracę, bo zbyt mało jej włożył w to, żeby to było płatne (biorąc pod uwagę ilość pracy jaką jest włożona w płatne modyfikacje)
Jeśli koniecznie Daf E6 to już można powiedzieć, że warto nabyć, ale moim zdaniem nie są to pieniądze które trafią w dobre ręce.


RE: Mod Płatny - Yogi - 05/05/2022 02:45 PM

(05/05/2022 01:08 AM)Truckere napisał(a):  Niestety, wyszło tak, że akurat wstrzelił się w niszę i nie ma Euro szóstek w tandemie, no chyba że te tandemy od Ekeri od Kasta.
Jeśli to nie musi być koniecznie Daf E6, to jest sporo modów na tandemy np. DAF od Vadika, Scania RJLa itd.
Nie jestem szczerze skłonny płacić Pannicusowi za jego pracę, bo zbyt mało jej włożył w to, żeby to było płatne (biorąc pod uwagę ilość pracy jaką jest włożona w płatne modyfikacje)
Jeśli koniecznie Daf E6 to już można powiedzieć, że warto nabyć, ale moim zdaniem nie są to pieniądze które trafią w dobre ręce.

Interesuje mnie model płatny nawet z zagranicy zrobiony od A do Z wysłałbyś mi linki gdzie mogę kupić porządnie zrobiony model?


RE: Mod Płatny - Niktoś - 05/05/2022 02:53 PM

Jak nie musi być tandem to se chłopie ściągnij tego od Schumiego i też będziesz latał.