eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VS Marcotran - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: VS Marcotran (/thread-53735.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


VS Marcotran - Mateusz_FH - 11/05/2022 11:01 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

VS Marcotran wraca po latach nieobecności, jak zapewne starsza grupa użytkowników forum nas kojarzy tak i młodsza nas pozna.

VS Marcotran jest odzwierciedleniem realnej hiszpańskiej firmy Marcotran z Zaragozy, która już 16 lat temu miała swoje początki na platformie 18 WoS Haulin, wraca w nowym wydaniu na platformie Euro Truck Simulator 2.

Po 11 latach przerwy postanowiłem jako ówczesny założyciel Virtual Spedition w tamtych czasach na platformie Haulin, reaktywować naszą grupę z nadzieją że będe mógł Wam pokazać profesjonalizm, który u nas pozostał z tamtych lat.


Zatem krąg który rozpoczął swój początek 16 lat temu wchodzi w nową epokę VS Marcotran, którą w 2022 roku po latach przerwy od dnia zakończenia działalności na platformie 18 WoS Haulin tworzą dziś te same osoby dzięki którym w tamtych latach VS Marcotran miała możliwość funkcjonowania na rynku Wirtualnych Spedycji.

Z biegiem lat wielu z nas zamieniło tą :wirtualną kierownicę: na realny świat transportu przemierzając szlaki Europy, lecz nie jest to dla nas przeszkodą aby jak najczęściej dzielić się z Wami relacjami również z tych wirtualnych tras jak za dawnych lat w czasach świetności Naszej firmy.


Trochę wspomnień dla młodszych użytkowników:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Aktualna flota pojazdów, którą postaramy się wzorować na realnym taborze Firmy Marcotran

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

oraz wiele innych nowości przedstawimy w relacjach Wink

Mam nadzieję że uda nam się spełnić Wasze oczekiwania jak i również uda nam się pokazać Wam działanie wirtualnej spedycji na poziomie, który został nam wpojony na początku działania.

Dla chętnych zainteresowanych współpracą oraz praca w naszej VS-ce prosimy o kontakt drogą mailową pod adresem e-mail biuro.vsmarcotran@gmail.com lub przez naszą stronę internetową http://www.vsmarcotran.com lub w wiadomości prywatnej oraz kanał Discord Wink https://discord.gg/vQNAYJkXhF oraz przez TrucksBook https://trucksbook.eu/company/154274 Wink

Pozdrawiamy Zarząd VS Marcotran.



RE: VS Marcotran - Czajnik^^ - 11/05/2022 11:06 PM

10/10 pięknie wracamy na szlak Smile


RE: VS Marcotran - BuDiTyCHy - 11/05/2022 11:26 PM

I tak oto Panie i Panowie po wielu latach wracamy do gry i zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy więc śledzicie uważnie nasz temat i do zobaczenia na szlaku Wink


RE: VS Marcotran - Mati_124L_Fahrer - 12/05/2022 06:20 AM

Budi mówił że robimy parapetówe u niego w kabinie :E ktoś coś wie kiedy ? :E


RE: VS Marcotran - Tedy - 12/05/2022 08:22 AM

Flota na bogato, zestawy fajnie się prezentują więc życzę powodzeniaSmile


RE: VS Marcotran - Ziom - 12/05/2022 08:23 AM

Bardzo fajne się zestawy prezentują , więc życzę powodzenia Smile


RE: VS Marcotran - mazurski_separatysta - 12/05/2022 09:58 AM

Bardzo dobrze to wygląda. Nie wiem czemu ale ,o wiele bardziej niż te współczesne, podobają mi się te fotorelacje robione na 18 WoS, ETS1 czy GTS - czuć z nich taki niesamowity klimat i te zestawy były niepowtarzalne. Fajnie, że coraz więcej weteranów postanawia się wracać do gry i pokazywać nam, młodym kotom, jak powinny wyglądać prawdziwe relacje z tras. Czekam z wielką niecierpliwością!


RE: VS Marcotran - Niktoś - 12/05/2022 10:21 AM

Jest ładnie, pamiętam Was z Haulina, człowiek już nienajmłodszy też Wink


RE: VS Marcotran - BuDiTyCHy - 12/05/2022 12:25 PM

(12/05/2022 06:20 AM)Mati_124L_Fahrer napisał(a):  Budi mówił że robimy parapetówe u niego w kabinie :E ktoś coś wie kiedy ? :E

Ja nic Nie_wiem na ten temat... ale w sumie czemu nie :E Czekaj do wieczora może wprowadzę się do Renaty to coś się ogarnie haha Szczerbol


RE: VS Marcotran - Szosa - 12/05/2022 11:03 PM

O kurde, klasyka. Nie kojarzyłem firmy jak się przedstawiałeś, ale po fotach z Haulina już poznałem Big Grin :E