eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Volvo s60r 2.4 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Ogólne informacje o motoryzacji (/forum-87.html)
+----- Dział: Ciężarówki > 3.5t (/forum-427.html)
+----- Wątek: Volvo s60r 2.4 (/thread-53748.html)



Volvo s60r 2.4 - łukasz123 - 18/05/2022 11:52 AM

Siemanko chciałbym wam pokazać świeży zakup tego tygodnia czyli tak jak w opisie Volvo s60 2.4 130km oczywiście z lpg.Z fajnych rzeczy to oczywiście aluminiowe felgi lakier który nie ma nawet roku pół skórzane grzane fotele, klimatyzacje dwustrefową radio dotykowe ,,lodówkę" w podłokietniku i jeszcze by się coś znalazło.Plany na to autko to zrobić przednie amory, sworznie i łączniki to jak na ten moment pierwszorzędność później można też pomyśleć o chip tuningu na 170 koni.


Image

Image

Image

Image



RE: Volvo s60r 2.4 - Dżordż - 18/05/2022 02:16 PM

Miałem, tylko D5. Powodzenia ze sworzniami, które nowe pewnie będą skrzypieć po miesiącu. Ogólna elektronika się sypie, moduły, liczniki, panel przycisków pod klimą itp. Ja się pozbyłem tego gówna, miałem go dość Smile zmień sobie od razu łożyska i górne poduszki amorów, bo się pewnie rozsypią po ponownym włożeniu starych (koszt 400zl). Jakby co pytaj priv, znam ten wóz na wylot. Znam też pare sensownych osób, które zajmują się tymi samochodami jakby się coś działo Big Grin