eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jarmex - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Jarmex (/thread-53761.html)

Strony: 1 2


Jarmex - VoreZ - 26/05/2022 08:30 PM

Image


O nas

Jesteśmy małą, prężnie rozwijającą się firmą jednoosobową spod Bydgoszczy. Rozpoczęcie naszej działalności sięga 2021 roku. Specjalizujemy się głównie w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy.

Tabor

Nasza firma jest wyposażona w ciągniki siodłowe, które są personalizowane pod jak najlepszy komfort jazdy dla kierowcy. Każdy nasz pojazd posiada wgrany system GPS, przez który jesteśmy cały czas obserwować gdzie znajduje się dana ciężarówka. Jeśli nadarzy się podczas drogi jakaś usterka, jesteśmy w stanie zapewnić jak najszybszą jej naprawę w ponad 23 autoryzowanych serwisach na terenie całej Europy z którymi ściśle współpracujemy. Natomiast jeśli chodzi o naczepy, są to głównie naczepy marek Schmitz, Lamberet i Kogel. Są one przystosowane do ładunków, wymagających odpowiednich temperatur podczas ich przewożenia Big Grin

Marka: Volvo
Model: FH4
Konie mechaniczne: 460
Kierowca: VoreZ
Rozstaw osi: 4x2
Wyposażenie dodatkowe: Kierownica wielofunkcyjna, radio wielofunkcyjne, system GPS, duża lodówka, dodatkowe oświetlenie w kabinie, klimatyzacja dwustrefowa, podgrzewane fotele, dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe drzwi, asystent pasa ruchu
Zdjęcie ukazujące pojazd:
Image

Marka: Volvo
Model: FH3
Konie mechaniczne: 640
Kierowca: -
Rozstaw osi: 4x2
Wyposażenie dodatkowe: Kierownica wielofunkcyjna, system GPS, duża lodówka, dodatkowe oświetlenie w kabinie, dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe drzwi, fotele obszyte wysokiej jakości skórą
Zdjęcie ukazujące pojazd:
Image



RE: Jarmex - Niktoś - 26/05/2022 08:35 PM

Volvo ♥️♥️
Kibicuję, powodzenia Smile


RE: Jarmex - Tedy - 26/05/2022 08:38 PM

Zestawy na plus więc życzę powodzeniaSmile


RE: Jarmex - Ziom - 26/05/2022 08:39 PM

Bardzo piękne zestawy , więc pozostaje życzyć powodzenia Smile


RE: Jarmex - mazurski_separatysta - 27/05/2022 07:12 AM

Fajne dwa zestawy i nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć powodzenia na wirtualnym rynku!


RE: Jarmex - Kędzierzawy - 27/05/2022 07:41 AM

Powodzenia czekam na relacje!


RE: Jarmex - VoreZ - 28/05/2022 04:51 PM

Uszanowanko, jakiś czas temu wyruszyłem w pierwszą trasę Volvo. Na pierwszy strzał obrałem Hiszpanię, a dokładniej Barcelonę.

Bydgoszcz -> Barcelona

Image

Po pierwszej trasie mogę stwierdzić, że Volviakiem się jeździ zacnie Big Grin. Podczas jazdy, nie wydarzyło się nic ciekawego na drodze o czym miałbym wam opowiedzieć. Wszystko szło cacy, lecz z tyłu głowy mam myśl o tym, czy by nie wymienić przypadkiem naczepy na Lambereta, gdyż Schmitza mi się średnio ciąga. Jedynie pod moją aktualną naczepę, by się podpięło inne auto Smile. Z aktualności w firmie, na FH3 znalazłem kierowcę, może niedługo ukaże się jakaś relacyjka od niego. To tyle ode mnie na dziś. Zapraszam do obejrzenia kilku fotek zrobionych podczas drogi.

Image

Image

Image

Image

rejki nie ma bo zapomniałem zmienić, na następnym foto będzie Big Grin
Image

Image



To tyle ode mnie. Dzięki za obejrzenie relacji. Siemano!



RE: Jarmex - Tedy - 28/05/2022 04:56 PM

Niezłe fotki choć mogłyby być jeszcze lepszeSmile


RE: Jarmex - Ziom - 28/05/2022 05:02 PM

Całkiem ładne fotki i ciekawe ujęcia Smile


RE: Jarmex - myszaty - 28/05/2022 06:16 PM

Foty bardzo fajnie się prezentują Smile